Inna_ya_krasivaya• 18 апреля 2022
Загран паспорт лежит в Киеве в паспортном столе, готовый. Мы в Германии
Писала им, забрать кроме как лично нет вариантов. Блин, ну как же так? В посольство тоже не передают. То сначала выехать беженцами и оформляться по 24 параграфу, по которому нельзя туда сюда кататься, а паспорт передать - никак. Я про детский если что
Ответ дляKs-5574
так, це дивує не те слово. Бюрократична Європа пішла назустріч чужим громаданям, реально це для них настільки нетипово, а ми навіть свій паспорт забрати не можемо. Ну то хоч в посольство передайте, так теж ні. Капець якийсь
чоловік в іншому місті та не хочу його просити...
Ну, якщо є батько і може забрать, то все думайте на скільки вам потрібен паспорт, чи варто чоловіку за ним їхати.
Ми свої залишили дома, коли Бучу звільнили, то чоловік відпросився у командування, і поїхав за ними.
Ответ дляallo4ka21
Це кошмар, якщо чесно. ЕС іде на зустріч у багатьох питаннях, спростили все, що можна спростити, а у нас готовий паспорт віддати не можуть. Чоловіка немає, щоб забрати? Батьку ж мають віддати.
Ми як у консульстві були, то ніби в Україну на 3 години повернулись.
Хіба може забирати паспорт не той один з батьків, хто оформлював його? Коли я оформлювала своїй дитині закордонний паспорт, то і забрати його мала право лише я..
Ответ дляflorak
Автор, точно такая же проблема, 22.02 заказали в Киеве всем новые паспорта, а 25.02 выехали в Германию, как забрать не знаем
Добрый день
Скажите, а ваши паспорта готовы уже?
Мы заказывали 15.02 - как узнать ?
Сейчас находимся в Германии , муж в Киеве
Не известно выдадут ли ему, если они уже есть…
Скажите, а ваши паспорта готовы уже?
Мы заказывали 15.02 - как узнать ?
Ответ дляflowy
От не пам‘ятаю, давно це було, але за законом кожен із батьків є представником неповнолітньої дитини, то логічно, що має право забрати. Але ж не факт.
Автор, а Ви не цікавилися. ось Ви якось намутили з цим паспортом, хтось по довіреності отримав, хтось Вам його в Німеччину передав. A як по ньому далі бути? Там же немає ніяких відміток про перетин будь-якого кордону. В мене аналогічна ситуація з дитячим паспортом. максимум що я планувала це фото вклеїти, але це було до вчора. поки не повернули основні правила перетину кордону
Stella di mare• 18 апреля 2022
Ответ дляGleva
Ничего не будет. На нем же дата изготовления стоит. Я забыла загран показать, показала внутренний
Ответ дляГном4
Добрый день
Скажите, а ваши паспорта готовы уже?
Мы заказывали 15.02 - как узнать ?
Скажите, а ваши паспорта готовы уже?
Мы заказывали 15.02 - как узнать ?
Вам должны были на руки выдать бумагу, по ней можно посмотреть онлайн готовность паспорта
Ответ дляGleva
У нас такая ситуация. Но выдали песель, он с пометкой ukr, означает, что пересекли границу после 24го. Теперь песель с собой везде таскать нужно.
Ответ дляGleva
так у меня есть старый с датой перетину кордону. могу его показывать
Olgastasovna• 19 апреля 2022
Ответ дляKs-5574
и ребенка. Мы же вместе вьехали. У ребенка просто срок заканчивается
У ребенка есть загран старый, по которому он пересекал границу? Так просто продлите его в посольстве.