КАПСЛОЧНИЦА• сегодня в 09:38

А вы за отмену отсрочки для многодетных мужчин?

Зробіть вибір:
вже голосів: 378
да, отменить
нет, им деток воспитывать
пофигу
Борисфенка• 1 час назад
Ответ для90x60x90
Моя свекруха й зараз на ТОТ, мій бусифікований чоловік на Сумському напрямку, я сама з 2-ма доньками в Києві. Кожного дня спостерігаю сафарі на чоловіків, кожного дня бачу героїв на щиті, двічі прилітало поряд з будинком в якому я мешкаю, загинула 11-річна подруга доньки. Чим мене може налякати окупація?
Спитайте в Олешках, чи їх налякала.

Проня_Прокоповна• 1 час назад
Ответ дляЖующаЯКонфету
А вы сами не забыли, что у меня спросили и на какой вопрос я вам отвечала? Нет, за границей не такой сложный путь, как в Украине с войной, ракетами, обстрелами
Так что там, с вашим опросом? Что вам дала информация, что я просыпаюсь от взрывов?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ее батько пятами накивав, так она его в общагу к маргиналам пристроила. Скрепно
В окупації чи в Києві? Що поганого в общазі для біженців?
Проня_Прокоповна• 1 час назад
Ответ для90x60x90
Насилием вас и ваших дочек? Не?
90x60x90• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Спитайте в Олешках, чи їх налякала.
Нащо? Якщо в мене є в кого спитати в Бердянську, Мелітополі, Донецьку, Харцизьку? А ось спитати в Бахмутчан, Соледарців, Часів-Ярців вже на жаль не можу. Дайте чесну відповідь: якої долі особисто ви бажаєте Україні - Бердянську чи Бахмуту?
90x60x90• 1 час назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дурне. Мого батька немає на світі понад 15 років, але тебе заціпило на ’маргінальному’. Хочеш поговорити про це?
Проня_Прокоповна• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Мне ничего. Но рашистка там якобы увидела маргиналов, которым платят за комментарии. И она, по ее же поносу, выкинула там батька, в ботоферме маргиналами. Отакое
*Була недавно у справах в одному з гуртожитків Києва. На загальному коридорі сиділи хлопчаки років 15-16, з маргінальних та п´ющих родин. Поки спілкувалася з комендантом, краєм вуха чула ось це ’болотяне’, ’марьошка’, ’орчиха’. Кумедно, що в ботоферми така криза*
Проня_Прокоповна• 1 час назад
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
90x60x90• 1 час назад
Ответ дляПроня_Прокоповна
Удалено администрацией...
дякую, що попередили про свій стан

Проня_Прокоповна• 1 час назад
Ответ для90x60x90
дякую, що попередили про свій стан
Вы уже с зеркалом начали общаться?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ для90x60x90
Я мацкві бажаю долю Бахмуту. І чим швидше це станеться, тим ціліша буде Україна.
лаМпочка• 56 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Ну давайте не будемо воювати, руїн не буде, просто трупи будуть?
Ваша версія яка?
Моя версія, що наразі за будь-якого рішення будуть трупи і руїни. Бо треба було думати у 2019 році. Зараз маємо наслідки непрофесійних дій акторів, а не політиків чи дипломатів.
Борисфенка• 55 минут назад
Ответ длялаМпочка
Толку кусати лікті заднім числом, ці голосіння щось змінять?
Що таке вибори в Україні, я можу книжку написати, чи навіть п´ятитомник.
Тому оці казки про ’думати’ про продажні вибори просто бісять.
Квітка папороті• 54 минуты назад
Ответ длялаМпочка
На нас напали не в 2022, не в 2019, а в 2014.. Просто помните это всегда.
лаМпочка• 43 минуты назад
Ответ дляКвітка папороті
Звичайно тільки одні мінськими угодами стримали повномасштабну війну,а інший в 2019 році на своєї єдиній зустрічі з путіним гримаси йому корчів і ржав і таки доржався
лаМпочка• 39 минут назад
Ответ дляКвітка папороті
У нас Умєров, Арахамія і Єрмак їздили, а не дипломати й політики, на зустріч у Білий дім. Ще б Кошового взяли поржать. Кулебу звільнили, бо він Єрмака не слухав. Федорова звільнили — тому що захотілося. Це непрофесійні дії, які тягнуть країну у прірву.
Угги в горошек• 39 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Вас спросили не про это спросили. Прочитайте вопрос.
Борисфенка• 38 минут назад
Ответ дляУгги в горошек
Чоловік сказав - в окупацію не повертатися. Тому доля Бердянська не розглядається.
Угги в горошек• 36 минут назад
Ответ дляБорисфенка
и не про вас спрашивали.
А про Украину.

Борисфенка• 36 минут назад
А те, що москалі Україну на Бахмут хочуть перетворити - то це невелика новина і в цій темі всі якраз ламають мізки, що робити.
лаМпочка• 30 минут назад
Ответ дляУгги в горошек
и не про вас спрашивали.
А про Украину.
Там без толку балакати, мадам в Німеччині сидить на виплатах , а за податки німців робить собі операції в Німеччині, які в Україні безкоштовно б не зробила. І сратися тут вона буде, бо назад в Україну не хочеться і до останнього українця воювати її ой, як влаштовує. І сама вона з Києва ,а не з бахмута чи Маріуполя, вона в перші дні тікала - війну по телеку дивиться
Угги в горошек• 31 минуту назад
Ответ дляБорисфенка
опять юлите и не отвечаете. Не про них речь, а про вас.
Борисфенка• 30 минут назад
Ответ дляУгги в горошек
Що ви хочете почути - що окупація краще, чим руйнація?
Угги в горошек• 30 минут назад
Ответ дляБорисфенка
ваш ответ на вопрос.
Борисфенка• 30 минут назад
Ответ дляУгги в горошек
ваш ответ на вопрос.
Ще недостатньо?
Угги в горошек• 29 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Ще недостатньо?
вы не ответили.
Борисфенка• 27 минут назад
Ответ дляУгги в горошек
вы не ответили.
А що ви хочете почути? За 4 роки буде суцільний Бахмут, здатися зараз - будуть мільйони смертей і катівні, як в Бердянську.
Так годиться?
Угги в горошек• 27 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Так годиться?
это пророчество, а не прямой ответ на прямой вопрос.
Борисфенка• 23 минуты назад
Ответ дляУгги в горошек
Я вже ослабіла від вас. Ви дайте правильну з вашої точки зору відповідь, почитаю.
Угги в горошек• 20 минут назад
Ответ дляБорисфенка
передерг. Вы попрежнему уклогяетесь от ответа. Не хотите писать прямо то, что думаете.
Жду Ваш ответ на вопрос.