На этот раз с женой и дочкой
, начиная с начала войны это третий человек из газпрома! Я не верю в совпадения
Майстерня домашнього текстилю• 18 апреля 2022
Які сумні новини)))
Корисно виключити інтернет, щоб потім скільки приємного почитати)
lenchik maha• 18 апреля 2022
Ответ дляВсем_Рада
Причем не первый с такой же историей. Сдается мне, убирают неугодных. Ну не может человек застрелить свою семью.
Может( но, не в этом случае..
Санта-Алла• 18 апреля 2022
Вот ответ на прямую: Пуйло затеевши войну и даже не рассчитывал о том, что в его рашестране великая коррупция, на те ресурсы что он предполагал и близко не стояло....вот оно и решило всех ликвидировать под видом суицида
Ответ дляNesmeyanaYa
Ні, то інше було 24 березня
У Нижньому Новгороді знайшли мертвим російського мільярдера Василя Мельникова та його сім´ю - дружину і двох маленьких синів. Всі загинули від ножових ран. Тіла були виявлені в їхній власній елітній квартирі.
За версією слідства, директор великої медичної фірми Медстом сам убив свою дружину і дітей, після чого вкоротив собі віку, пише російський Комерсант.
У квартирі було знайдено ножі, якими імовірно була вбита сім´я Мельникових. Слідів проникнення в квартиру сторонніх не виявлено.
Типа он их разными ножами? Криминалисты в параше прям звезды, ага...
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Одна з версій - дізнався, що жінка від водія вагітна.
А взагалі знав багато, і хотів тікати з рашки
Водій хоч не правосєк чи бЕндерівець був?
NesmeyanaYa• 18 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Азовець, мабуть))
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляГл@ша
Щось вони останнім часом такі ранімі стають
Дай Боже, щоб побільше
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Да, и не один коммент шутка на эту тему
Всьо нє так адназначна
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляDark_Yasna
состояние пациета ухудшается
Но-но, тут на днях парад тем був про ’мір любой ценой’ від наших доморощених
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляAdvoco
Эпидемия прям какая-то - сами своих детей убивают...
Ну, не все ж українських вбивати
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
’Среди выживших членов экипажа погибших нет’
це супер!!!
Капитошка81• 18 апреля 2022
Ответ для@nna
Та а толку? Там придурків вистачає і без цього олєнєвода
Не поспоришь...