ФруктЕщеТот• 25 декабря в 13:21

Як ви ставитесь до того, що Зе побажав смерті путіну в різдво?

Як думаєте, для чого це було зроблено?
ivareka• 25 декабря в 14:24
можно сделать вывод, что переговорщик он слабенький
Папина дочка• 25 декабря в 14:24
Ответ дляБорисфенка
Ви знаєте, що таке тиск 240 в окопі? Задрали теоретики.
ви знаєте, що таке бути 200?
і до чого тиск? країна перед усім, чи вам свого жалко, а на інших срати?
як би це жорстко не було писати, але ваш вже чималий срок прожив, то хай поживуть діти, яким 25 років, і які точно зад вашого чоловіка не мають прикривати.
Звездолётчица• 25 декабря в 14:24
Ответ дляБорисфенка
Це від під москалями онуків ростити збираєтеся? То я не забороняю, в ДНР виїдьте.
Как? Расскажите как
Без образів• 25 декабря в 14:25
Ответ дляКондуктор маршрутки
Чоловік борисфенки
Дома він,у Києві.Тиск у нього.
МеняАЖтрусит• 25 декабря в 14:25
Ответ дляБорисфенка
А якщо я в Німеччині в монастир піду і буду сухарі їсти, вам стане легше і москалі зупиняться?
Нафига в монастырь, гоу на фронт, такие патриотки нужны на фронте.
сЛАдКОежКА• 25 декабря в 14:25
Ответ дляЗ вишневого садка
Через ляпання почалося?
Максимально дивно порівнювати Україну і Чечню, бо та завжди була суб´єктом російської федерації.
А в Грузії молодці, зрозуміли все правильно, і не віддали людей на знищення.
Ms. Искренность• 25 декабря в 14:25
Ответ дляМурзилка
Как плохо что вы не наш президент.
Зачем вам другой. Разве Зеленский вас не устраивает
Борисфенка• 25 декабря в 14:25
Ответ дляБез образів
Ой,не допустить там Львів.У Львів хто не приходив,під тими він і жив.Поляки то й поляки,австро угорці то й австро угорці,німці то й німці,совєти то й совєти.
Мовчали б уже.
То ви вже й проти москалів у Львові нічого не маєте? Несподіване відкриття, не знала, що так паскудно все стало, в окупацію готові?
Кондуктор маршрутки• 25 декабря в 14:26
Ответ дляБез образів
Дома він,у Києві.Тиск у нього.
Утібозє. Довоювалися
сЛАдКОежКА• 25 декабря в 14:26
Ответ дляТрільчиха
так дружили ж, ось результат дружби.
Я розумію, яку методичку ви відпрацьовуєте, але це даремна витрата грошей. В Україні цю тезу вже не пропихнути. Ніяк. На жаль, для вас.
Яку тезу? Адекватні люди розуміли це з самого початку, і час це тільки довів.
В танке• 25 декабря в 14:26
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну так він скоро два роки як прострочений
роснаративи ? Чим ще апелювати ? ..ло не прострочене ?А, ну так , увіковічнений , без шансів для опозиції - прибрати з дороги , когось отруїти , вбити , авіакатастрофи ? Легко . Ботокс рулить , по слідам Рокфеллера і серце пересадить , так що чи дочекаємося . раша завжди у війні і пише свою історію кров´ю, зараз нашою з вами , виправдань цьому немає.
Шеллар• 25 декабря в 14:26
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так монастир теж розглядається тільки німецький), ось такі вони патріотки українські хоч в тюрму хоч в монастир аби тільки не на Батьківщину.
Звездолётчица• 25 декабря в 14:26
Ответ дляБорисфенка
Нет, будет справедливо, если вы о победе и войне будете из Украины писать, а не сидеть фиг знает где на пособиях в тепле и со светом. А так сидите уже себе спокойно и пейте глинтвейн дальше
СКИБИДЫШь• 25 декабря в 14:26
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Вы прямо из оккупации сейчас пишите?
Гигиенишвили• 25 декабря в 14:26
Ответ дляКотики-муркотики
С точки зрения эзотерики, у нас сейчас период, когда тонкий мир даёт провокации человеку где-то до начала января. И как человек их пройдёт, от того зависит многое. То, что он в рамках религиозного праздника рождения упомянул смерть и вроде даже пожелал (я не смотрела, поправьте если что) это его непройденная провокация, а если будете делать то же самое, то и ваша.
Вообще чернуху нельзя в этот период, боком вылезет и неважно кому вы желаете и делаете.
Если лезть в эзотерические дебри, то на путина работает такая мощная команда магов, что о нем вообще лучше не думать в негативном ключе. Понятно, что очень хочется, но это себе дороже. Ему от этого ничего не будет, а вот пожелавшему- очень даже.
Ну шо не так?• 25 декабря в 14:28
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка, ты не нервничай так! Еще трохи посидишь на немецком пособии, пока украинцы здесь кровь проливают, чтоб как ты выразилась, москали на Европу не пошли

Всполошилась бедняга, не дай Бог мир подпишут. Можешь не суетиться, нагоняя здесь на всех страху в нервном припадке. У нас прекрасный потужный президент. Можешь на него рассчитывать! Он сказал до последнего украинца. Значит до последнего! Иди в церковь сходи, поставь свечку за его здоровье!
Кондуктор маршрутки• 25 декабря в 14:26
Ответ дляВ танке
Ви хоч зрозуміли, що написали?
сЛАдКОежКА• 25 декабря в 14:27
Ответ дляТрільчиха
Удалено администрацией...
Побажайте цього, для початку собі
автор ФруктЕщеТот • 25 декабря в 14:27
Ответ дляivareka
М´яко кажучи))
Трільчиха• 25 декабря в 14:27
Ответ длясЛАдКОежКА
я ж кажу, не старайтесь)
З вишневого садка• 25 декабря в 14:27
Ответ дляШеллар
Ви вже поповнили ряди есво ?
Борисфенка• 25 декабря в 14:27
Ответ дляПапина дочка
ви знаєте, що таке бути 200?
Ви не в собі? 240/120 - це тиск мого чоловіка. З таким не живуть, але він живий і воював.
Мій син також в ЗСУ. Чому ваш має пожити, а мій - як вийде?
Трільчиха• 25 декабря в 14:27
Ответ длясЛАдКОежКА
Побажайте цього, для початку собі
Вам також гарного Різдва! Миру в душі, менше гівна в голові!
ivareka• 25 декабря в 14:28
Ответ дляФруктЕщеТот
М´яко кажучи))
возможно, придет Реверанс и назовет его как надо, без всякой дипломатии
В танке• 25 декабря в 14:28
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ви хоч зрозуміли, що написали?
Проблеми зі сприйняттям ? Чи не українка ?
Папина дочка• 25 декабря в 14:29
Ответ дляБорисфенка
так тим більше,що йому втрачати вже?
на війні не має поняття тиск, або не тиск, є борг перед країною.
Бо вам срати на свого сина.
Борисфенка• 25 декабря в 14:28
Ответ дляМеняАЖтрусит
Угу, в інвалідному візку в 57 років. Охерітельна ідея - батальйон на візках розміновує мінні поля
Кондуктор маршрутки• 25 декабря в 14:28
Удалено администрацией...
Кондуктор маршрутки• 25 декабря в 14:28
Ответ дляВ танке
Удалено администрацией...
МеняАЖтрусит• 25 декабря в 14:29
Ответ дляБорисфенка
А чего ваш сын на фронте, а вы в Германии, что за мать такая? Сына под пули , сама в теплом месте?