У кого такий утюжок, для домашнього використання як він? Фото
Anas tasia• 19 апреля 2022
Маю такий і га.ма титан.
Обидва мені імпонують, частише гама користуюсь, бо він більший сам по собі
і накрутка на нього якось довше тримається
перевага, звісно, в гамі - ціна. Вона нижча, а якість не гірша на мою думку
Але і питань до цією моделі бейбіліс немає, я її дуже хотіла
Ответ дляAnas tasia
Маю такий і га.ма титан.
Дякую❤️
Ответ дляIriada32
Мой. У меня около года, нравится. До этого был гамма , из стареньких, скажем так . Этот нравится больше
Це у вас така модель як у мене на фото?
Ответ дляhrushyk
Автор,в мене не такий,але теж бебіліс
Він в мене вже 7 років
Лагідний до волосся
Не ламався,все ок
Як на свої гроші - ідеально
В чоловіка тример,вже з серії pro,він просто в захваті від нього
Він в мене вже 7 років
Лагідний до волосся
Не ламався,все ок
Як на свої гроші - ідеально
Дякую всім хто відгукнувся
Укуси меня• 18 июня 2022
автор, если у вас натуральные волосы, не блонд, этого будет мало. Он греется на макс до 210 градусов, плохо будет отглаживать натуральные волосы. Смотрите 230 чтоб было