Ми в Польщі, в неділю на понеділок дитина захворіла (6 років) Підскочила температура до 40 градусів, годину не спадала після нурофену. Швидка навіть чути нічого не хотіла, їдьте до нас самоходом до лікарні (але де ж його взяти вночі) або завтра до лікаря в амбулаторію. Сьогодні знайшли хто повезе, поїхали, я так зраділа, що лікар з України. Подивився, в легенях чисто, горло чисте… мабуть таке орви. призначення: Антибіотик, водочний компрес на груди, прискалка в горло, кола, якщо на фоні інтоксикації підніметься ацетон. Вдома АБ без ЗАК ніколи не давали, а тут навіть не знаю, що робити, чекати? Температура лізе до 39-40 через кожні 5 годин, погано збивається, через спазм судин шкіри, руки і ніжки холодні. В інтервалах живий, активний, просить їсти.
Норвежская_лесная• 19 апреля 2022
Вы либо придерживаетесь рекомендаций врача, либо занимаетесь самолечением
Ответ дляamoa
Якийсь дивний лікар. Нащо антибіотик і водочний компрес, то взагалі дія,тим більше при температурі.
В них лікарі дуже «цікаві»
Я лікую сама дітей, бо при ротавірусі і температурі 39 (рвота понос), дитина ніяка, лежить постійно, лікарь тут назначив просто солодку воду і сорбент смекта. Все
Ответ дляamoa
Дивний. Але іншого тут нема((
Ответ дляamoa
А немає можливості зв´язатися з вашим українським лікарем? По вайберу наприклад.
Намагалась. Не виходить на зв‘язок
Якщо температура падає, то це добре
Навіть якщо набігає
Не робіть компреси з горілкою або уксусом
Хіба що змочені в теплій воді тканину на лоб
Температура це не завжди погано, при високій температурі гине те що шкодити організму може, температура це ознака боротьби
І вона ж падає
Дайте ношпу і розтирайте сухими руками кінцівки, та багато пити
Щоб було чим потіти
Навіть якщо набігає
І вона ж падає
Щоб було чим потіти
Ответ дляlunika
Якщо температура падає, то це добре
Навіть якщо набігає
І вона ж падає
Щоб було чим потіти
Навіть якщо набігає
І вона ж падає
Щоб було чим потіти
А забула, так, ще оцет(( Розтирати , прям до гола розділи і всього натерти оцет 1:1
Ответ дляanfisapetrowna
Какие симптомы еще? Насморк, с глазами что? Кровь на анализ? Мочу?
Ніс трохи закладений, хропе, але в нього аденоіди, на фоні орві завжди погіршення з ними
Ответ дляanfisapetrowna
Кров та сечу ні, то ж не я вирішую, тим більше в чужій країні
У нас вже 11 день хвороби, п’є антибіотик вже 7 днів і буде ще 3 щонайменше пити з носа потік по вигляду як гній, миємо, капаємо ізофрою постійно на зв’язку зі своїм педіатром, це такий вірус + у нас приєдналась якась бактерія, дивіться уважно б’є по найвразливіших місцях у нас ніс
Мій чоловік нещодавно теж лежав 3 доби з температурою під 40, яка збивалася ібупрофеном лише на годинку. Лікар прописала антибіотик без аналізів, але дістати його не могли в той же день, а знайшли в аптечці противірусне, Новірин. Після першої ж таблетки температура впала до 37,4, а наступного дня вже і не підіймалася. Антибіотик не знадобився. Із симптомів ще було червоне горло і трохи закладений ніс.
Ответ дляNikol-9a2f
Ніякого оцету і горілки і спирту
Це може спричинити отруєння та інтоксикацію
Тільки теплою водою
І тільки остиває тряпочка змочена в теплій воді- знімайте
Бо від холоду шкіра реагує
Закриваються пори і не виходить піт
Тільки теплою водою
Бо від холоду шкіра реагує
Закриваються пори і не виходить піт
Carters_SALE• 07 мая 2022
Ответ дляNikol-9a2f
Дивний. Але іншого тут нема((
Як у Вас справи? В нас така сама ситуація один в один і спазм судин, була температура до 40,5 чотири дні. Лікар назначила тільки поїти і збивати температуру. Потім побачили, що схоже на стоматит - Десна і піднебіння білий наліт крапинками. Стало краще, три дні нормально, сьогодні 39 знов. Я вже незнаю що й думати
Ответ дляCarters_SALE
Три дні трималася до 40, на четвертий на протязі дня скакала між 37.5 - 38.5, при тому спадала вже сама, без жарознижувального. На кінець дня, перед сном її вже небуло. Ні кашля, ні нежиті…взагалі нічого. Багато рідини, а саме води. З того, що той лікар призначив нічого не давали і не робили.В вашому випадку можливо потрібен вже антибіотик, але це звичайно з лікарем, ідеально кров подивитись, Ви де зараз? Закордоном?
Carters_SALE• 08 мая 2022
Ответ дляNikol-9a2f
Ми в Україні, підемо завтра здавати кров. Дякую, що відписали