Про статус впо. У меня месторасположение подтвердилось, заявление заполнено, но когда хочу отправить, пишет ошибку. Мне интересно,это у всех так тк что-то глючит или я не так заполнила?
KateFrosty• 20 апреля 2022
Ответ дляKsuha-k
А где там? Не могу найти вообще с компа послугу про впо
Не пво, а просто підтвердження особи.
KateFrosty• 20 апреля 2022
Ответ дляKsuha-k
Так я и не нашла, где підтвердження особи( подскажите, пожалуйста
В мене наразі доступу до десктопної версії немає. Я коли заходила на сайт, то мені запропонувало внести і підтвердити мої дані. Вносила туди паспортні дані, місце реєстрації. Підтверджувала через Приват. Сорі, точніше сказати не можу(