Везучая_Алиса• 20 апреля 2022

Мені вдасться його звабити?

Завтра йду на зустріч з чоловіком, який мені дуже подобається. Але не як людина, просто збуджує фізично. І так, план дій такий:
- облягаючий одяг. В мене є форми (не для запікання). Груди розкішні, талія, як у оси, а стегна, як у бджоли.
- розпущене волосся.
- губи червоною помадою
- чупа-чупс в роті.
- облизування губів (на обличчі)
- випадково покажу, що лежать презервативи в сумці
- буду обнімати його
- скажу, що в мене давно не було
- буду часто нахилятися перед ним
- буду говорити низьким голосом і шепітом
- якщо будемо пити каву, буду смоктати трубочку
- буду часто дихати біля нього
- спробую втратити свідомість, щоб він поліз мене піднімати і помацав.
- парфуми з шоколадом
Поки що так. В кого які ідеї? Що варто додати? Дякую за поради, дуже його хочу
Басина• 20 апреля 2022
Ответ дляАнна-868b
Зато не змерзне точно,а если на первом свидании ни-ни, то парень и не заметит волос шринделя
Та там такі дроти, що й крізь джинси будуть колотися)))
Басина• 20 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
облизывание губ не на лице ему бы запомнилось надолго))
Не перестарайтесь с частым дыханием, а то подумает что у вас задышка или астма))
Або ковід...
Лучик_лучик• 20 апреля 2022
Прям представила это всё
Автор, он сбежит, это перебор, или это стёб?
hrushyk• 20 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
Ооо, на форумі гуморист завівся))
Ну, Ви вчасно, всі в печалі, релакс не завадить
Але так грубо канєшно тролить
Мені як жіночці під 40 навіть нема куди фантазії розігнатись,ех
Царевна Смеяна• 20 апреля 2022
Ответ дляБасина
Тоді помітьте його сечею, шоб всі знали, що він ваш!
Решка7777• 20 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Як я їх покажу? Все-таки не 30 градусів тепла
У нас ще дощі
вам ничего не поможет, выбираете придурков
по Вашим темам ..не тратьте время на трамвае
Царевна Смеяна• 20 апреля 2022
Ответ дляhrushyk
Але так грубо канєшно тролить
Он народ вірить, всерйоз радить, а Ви кажете грубо тролить 😄😄
BloomBom• 20 апреля 2022
Ответ дляБасина
Або ковід...
Точно, уде и забыла про ковид
Invictusgirl• 20 апреля 2022
Хоть президент или депутат ?
Небось к путлеру на свиданку бежите,вы его в теме про индюка очень нахваливали.
Надеюсь к нему и так добьёте его своей доставучестью,что покончит с собой !
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3126353
Басина• 20 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
Ну а як тут не порадить? Якщо автор не звабить того нещасного, то не реалізує свої хтиві бажання і її обсипе прищами, які в народі звуться ’хотєньчікі’. І вона прийде сюди з ними - просити поради. А воно нам тре? Воно нам не тре!
автор Везучая_Алиса • 20 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Хоть президент или депутат ?
заспокойтесь. Все буде добре. Рекомендую вам звернутись по цьому номеру: 0444637482. Все буде добре, не нервуйте
t.fodlash• 20 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Кому ясно? Я, наприклад, не даю після першого
не факт.
t.fodlash• 20 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Не допоможе
Треба саме звабити
мой бы наверное не сдержвлся и умер от смеха
Лучик_лучик• 20 апреля 2022
Алкоголь?
20139• 20 апреля 2022
Ответ дляksu_ermoshenko
Шпильки, панчохи...
Нє нє через блок пости не пропустять....в країні війна все таки ...ще заберуть в поліцію і будуть виясняти чи не диверсантка часом з раши. Треба не виділятися з натовпу.....спортивний костюмчик, кросівки
t.fodlash• 20 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
хватит! мои спят а я истерически рыдаю в подушку!!!
она в штанах! как она себе там губы полижет? разве что пуговицы отгрызет
Cocomamzel• 20 апреля 2022
Ответ дляt.fodlash
Зато после облизывания этих самых губ - цирк дю солей сразу контракт предложит
И даже рефьюджи не придётся быть автору )
tatyana_02011• 21 апреля 2022
Отпишите завтра о результате
Анна-868b• 21 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
Ахаха ,сознание как потеряет то вообще подумает на кой такая ему больная женщина
@nna• 21 апреля 2022
Ответ дляAlohallo
Как вариант, можно штанишки по шву слегка распороть в нужном месте. Чтоб при наклоне они как бы случайно треснули. Убтете двух звйцев одним наклоном - и не холодно, и товар ’лицом’ покажете
Ой ні. Вони такого бояться! Якось моя одногрупниця викабелювалася із кавалером на лавочці у парку, сідала на нього з викрутасами, поки джинси не репнули по шву на сраці))) у кавалера зразу охота відпала продовжувати любощі, посадив він її на тролейбус додому та й пішов собі)))
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ для@nna
я ржу до сліз
Manumycat• 21 апреля 2022
Ответ дляSomik
Да просто вхопіть його за вужа і дєло пойдьот))
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляManumycat
фото
Супер
@nna• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
я ржу до сліз
А знаєте, я оце тільки подумала, може ті штани репнули із звуком характерним? А той парубок тонкої душевної організації і не витримав такого конфуза? Бо чого б це він так бігом утік?))))
Історія, до речі, реальна, її 20 років))
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ для@nna
Ой
Нє, то просто не судьба була
Я один раз добряче пукнула при хлопцеві, його не відлякало
@nna• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Ой
Нє, то просто не судьба була
О, оце мужик! За такого заміж треба було йти
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ для@nna
Та ж не взяв
Карина Ли• 21 апреля 2022
Ой, ну мне аж самой захотелось на свидание и кого-то соблазнять 😁
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляКарина Ли
Муж против не будет?
Карина Ли• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Муж против не будет?
А откуда такие сведения? 😁