Щось таке мені в голову прийшло. Зразу вибачаюся)))
Ото ж є порнофільми. А в них є якась сюжетна лінія? Ну хоч якійсь смисл ,окромя процесу секса? Ну тіпа, хтось когось полюбив, хтось комусь зрадив?
Самой лєнькі півтори години на є**лю милуватися, тік, шоб про сенс зрозуміти. То якось не альо. Але, може хто хоч один повністью додивився та зможе задовільнити моє цілком дурне питання)))
Всегда брюнетка• 19 апреля 2022
Ну, в якихось є сюжет, а в якихось немає. Пам´ятаю, давно, в молодості дивилися фільм пригодницький і порно там було.
Майстерня домашнього текстилю• 19 апреля 2022
Було якось в дєтстві))) років 13-14,коли саме відеокасети були. Дивилась я начало, добре запам´ятала сюжет
, сім´ я на пікнік виїхала, і там парочки по кустікам розійшлись, дальше не помню, все як в тумані...
frumoasa17• 19 апреля 2022
Якщо хочете сюжет, то вам потрібна еротика, а порно це більше сам процес.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Шот рановато ви почали)))
Ответ дляЙижачок
Шот рановато ви почали)))
Та то я вже закончила)) шутю. Тоді було шось новеньке, цікаво ж, головне, що батьки не ховали ті касети.
Бліііін, до мене тільки зараз дійшло, а наші мами і папи полюбляли клубнічку дивитись, і це не було аяяяй.
Зате зараз, муж дивиться порно, ах ох, как он мох.
Ответ дляЙижачок
Як в анекдоті чекати чи одружаться?)))
Нє-нє, в таких фільмах свадьбою все тіки починається, а там ще й дружки можуть приєднатись, все залежить від сценарію.
IanxMickey• 19 апреля 2022
Ответ дляСюняГуня
Нє, ну Бразерс старається з сюжетом))
Сюжетом называете три предложения от лысого до начала *бли? :)
Veronika_100k• 19 апреля 2022
Ой, иногда такой сюжет, такая драма, что слезы в три ручья льются во все стороны