Везучая_Алиса• 20 апреля 2022

Мені вдасться його звабити?

Завтра йду на зустріч з чоловіком, який мені дуже подобається. Але не як людина, просто збуджує фізично. І так, план дій такий:
- облягаючий одяг. В мене є форми (не для запікання). Груди розкішні, талія, як у оси, а стегна, як у бджоли.
- розпущене волосся.
- губи червоною помадою
- чупа-чупс в роті.
- облизування губів (на обличчі)
- випадково покажу, що лежать презервативи в сумці
- буду обнімати його
- скажу, що в мене давно не було
- буду часто нахилятися перед ним
- буду говорити низьким голосом і шепітом
- якщо будемо пити каву, буду смоктати трубочку
- буду часто дихати біля нього
- спробую втратити свідомість, щоб він поліз мене піднімати і помацав.
- парфуми з шоколадом
Поки що так. В кого які ідеї? Що варто додати? Дякую за поради, дуже його хочу
@nna• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Та ж не взяв
А ви кажете не відлякало)))

Значить фокус із репнутими штанами категорично не підходить для зваблювання, викреслюйте.

Краще красіво папироску покурить, вони таке люблять
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ для@nna
А ви кажете не відлякало)))

Ой, там довга історія
Я його кинула
Я курю айкос, але коли роблю це, відчуття, ніби надуваю кульки
Somik• 21 апреля 2022
Ответ дляManumycat
фото
@nna• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Ой, там довга історія
Я його кинула
Айкос це антисекс, навіть не показуйте його! Папироску - це красіво, можна і підкурити, ефектно нахилившись. А одне в одного підкурювати - то взагалі прелюдія
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ для@nna
Ой ну так вже описали
IREN1382• 21 апреля 2022
Ответ дляBloomBom
облизывание губ не на лице ему бы запомнилось надолго))
Не перестарайтесь с частым дыханием, а то подумает что у вас задышка или астма))
Я посинела от смеха, чесно не помню,чтобы с 24.02 вообще смеялась, спасибо вам за юмор!
Царевна Смеяна• 21 апреля 2022
Ответ дляБасина
Ну а як тут не порадить? Якщо автор не звабить того нещасного, то не реалізує свої хтиві бажання і її обсипе прищами, які в народі звуться ’хотєньчікі’. І вона прийде сюди з ними - просити поради. А воно нам тре? Воно нам не тре!
Аххааааа
IREN1382• 21 апреля 2022
Автор, сколько вам лет?
Царевна Смеяна• 21 апреля 2022
Я щітаю, що ми автору вже винні за такий антістрес 👍🤭🤭
Карина Ли• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Муж против не будет?
И кто его вообще спрашивать будет 😁
Олеся Малиновская• 21 апреля 2022
Автор, давайте еще темки, так не хватает трольных прикольных тем
dikajad• 21 апреля 2022
Только без чупачупса. А вообще лучше что-то скромное, но при этом местами не специально открытое. Лишняя пуговка расстёгнута на декольте, например
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляdikajad
Спасибо
Дельный совет
khainus• 21 апреля 2022
автор, гарного вечора завтра)) чи дня) Увила все це-аж шкода чоловіка, коби не втік...
nata-provans• 21 апреля 2022
Автор, відпишіться як там все пройшло)
Гарної вам зустрічі 🤗
BloomBom• 21 апреля 2022
Ответ дляIREN1382

Я просто представила как автор во время разговора с объектом соблазнения закидывает ногу за голову и начинает, как кот, нам нализывать себе, периодически отвлекаясь на поддержание беседы
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляBloomBom

Ну я же не кот
Frozen 12• 22 апреля 2022
Ответ дляБасина
’буду говорити низьким голосом і шепітом’

Включіть йому Арестовича краще)))
И облизывая губы низким голосом ’Сейчас переломный момент. У тебя есть два варианта. Первый- ты берешь меня прям здесь. Второй- я беру тебя прям здесь’
автор Везучая_Алиса • 22 апреля 2022
Ответ дляFrozen 12
ридаю
Олеся Малиновская• 23 апреля 2022
Автор, ну чё там
Олеся Малиновская• 23 апреля 2022
Тю блин, забанили автора, вот за что? Человек хоть разбавил темы, старалась же
Игорь и Лиля мы• 05 мая 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
А що робити? Холодно
Перенеси встречу на конец мая)