Посмотрите последние новости где ему Шойгу докладывает.Всрался бункенрный дед
ellllena.ua• 24 апреля 2022
Ответ дляEllyM
А, ще як думаєте, чому Янукович міністром оборони призначив Лєбєдєва, громадянина росії? І чи не вплинула його діяльність по ослабленню нашої армії-наприклад, були розформовані частини ПВО-на рішення росії по окупації Криму?
Да, эта война между западом и эрэфией на нашей территории уже не одно десятилетие идет