Жулька1• 21 апреля 2022

Як поставити на облік сина у воєнкоматі, якщо ми в іншій обл?

Сину виповнилось 16 у січні, затягнувся огляд у лікарів, на облік не встигла до війни поставити.
Зараз в іншій області, що із цим робити? Чекати, або йти до місцевого, або їхати до Дніпра( ми звідти)??
alena2013• 21 апреля 2022
А после войны нельзя?

автор Жулька1 • 21 апреля 2022
Ответ дляalena2013
А после войны нельзя?
Я і не знаю, тому питаю. Знати би, коли ця падла закінчиться. Не хочу потім проблем із вступом до вищу, він 10 закінчує
Naddejda• 21 апреля 2022
Ви не міняли місце прописки?Якзо ні то не треба вставати на облік у військомат.Ще не призивний вік.
автор Жулька1 • 21 апреля 2022
Ответ дляNaddejda
Ні, просто виїхали тимчасово. У школі вже ставили хлопців на облік, кому восени виповнилось 16, а я не встигла.
автор Жулька1 • 21 апреля 2022
Ответ дляNaddejda
Вибачте, не зрозуміло написала. Я і за пропискою не поставила його на облік ((
Татьяна@..• 21 апреля 2022
Ответ дляЖулька1
Забейте. Сейчас не до этого
oxanafreya• 21 апреля 2022
Станете на облік, коли повернетесь. Йому потрібне буде приписне свідоцтво для вступу, в 11 класі зробите, час ще є. Мій син ставав на облік з запізненням, ніяких штрафів не було, цієї осені.

автор Жулька1 • 21 апреля 2022
Дякую, сподіваюсь, що буде мир і спокій і все зробимо.
seami• 21 апреля 2022
Наскільки я знаю призовні комісії не працюють, адже скасовано призов на строкову службу, тож приписати зараз скоріше за все не можна.
alena2013• 21 апреля 2022
Ответ дляЖулька1
Еще целый год впереди. Мои ходили классом становится на учет в военкомате. Потом дали направление пройти узких специалистов тем детям, у которых были проблемы. Это был такой треш. Потратили около недели на осмотры и обследования.
alena2013• 21 апреля 2022
Ответ дляNaddejda
На учет их ставят раньше, в 16 лет, и выписывают приписное свидетельство.
автор Жулька1 • 21 апреля 2022
Ответ дляalena2013
Мій на обліку у алерголога, із астмою, тому треба був огляд алерголога, а та у відпустці, чекали, аж тут війна.
автор Жулька1 • 21 апреля 2022
Коротше кажучі, сиджу поки що. Дякую всім за відповіді.
Всем_Рада• 21 апреля 2022
Ответ дляseami
Отменен призыв??? Откуда информация? Сыну в июне 18
seami• 21 апреля 2022
Ответ дляВсем_Рада
Весенний да. «Президент Украины Владимир Зеленский 11 апреля подписал указ № 687/2021, которым отменил призыв на военную службу, который должен был пройти весной 2022 года.»
Всем_Рада• 21 апреля 2022
Ответ дляseami
Спасибо. Интересно, когда следующий призыв и не отменят ли его
seami• 21 апреля 2022
Ответ дляВсем_Рада
Осенью. Вот не знаю, нужно ждать какой будет ситуация.
автор Жулька1 • 21 апреля 2022
По призову я читала, що під час ВП- замість призова- мобілізація.
Всем_Рада• 21 апреля 2022
Ответ дляЖулька1
Еще лучше(( Этого и боимся

Ulipysik• 21 апреля 2022
Ответ дляВсем_Рада
По телику, вроде, в новостях сообщали.
Погуглить.
автор Жулька1 • 21 апреля 2022
Ответ дляВсем_Рада
Еще лучше(( Этого и боимся
Поки що не призивають тих, хто не має досвіду, хоч якогось.
Всем_Рада• 21 апреля 2022
Ответ дляЖулька1
Боюсь, чтобы не дошло до того, что мобилизовать всех подряд будут, включая женщин...
автор Жулька1 • 21 апреля 2022
Ответ дляВсем_Рада
Тут ми не вплинемо, нажаль(((((
uma• 21 апреля 2022
Спрошу в этой теме. А мой пошёл комиссию, а приписные им должны были отдать через месяц… и началась война. Ему поступать и приписной нужен. Кто-то такую ситуацию уже выяснял?