Везучая_Алиса• 21 апреля 2022

Сходила на побачення...і як після цього жити?

Сьогодні зустрілися , я була в повному бойому окрасі: червоні губи, джинси, гольф. Все підкреслювало мої форми. Я вирішила запропонувати йому не йти кудись, а ´подивитись фільм та випити чаю вдома´. Він погодився. Прийшли до дому, я кидаюсь на нього: вилізаю на нього зверху, пристрастно цілую. Він починає лапати мене за груди та сідниці, починає роздягати. Говорить ´потрогай его´ , очевидно, має на увазі свого вужика. Я ´трогаю´ , він стогне. Притискає до себе дуже сильно. Я намагаюсь полегшити його обійми, аж раптом...з мене вилітає відрижка. Не прям із запахом, але видно, що в мене сталася проблема. Боже , то такий сором. В мене не стало совісті до нього лізти з поцілунками. Я встала і сказала, що треба йти додому. Він був здивований + в нього була ерекція. Як мені жити після такого? Пішла ось півгодини тому, він провів. Не пишу. Він теж. Бажання сексу відпало на довгі роки.
Добрая феечка• 21 апреля 2022
Ви думаєте він не знає, що у Леді бувають якісь фізиологічні нюанси і потреби?))

marina19834• 21 апреля 2022
Так,Ви писали,шо готувалися😅
ОЛИМИЯ• 21 апреля 2022
Удалено администрацией...
Natalia505• 21 апреля 2022
Спокійно жити і не брати в голову.
ЧаЧаЧа• 21 апреля 2022
Тре було ше пукнуть йому на прощання
феечка.• 21 апреля 2022
А у него деньги есть
А статус какой?
happy camomile• 21 апреля 2022
У вас что не тема,то шедевр.Всё чудесатее и чудесатее.
Ива Купальская• 21 апреля 2022
Смешно) такой проблемы не возникает в случае постоянного (даже не пишу ’любимого’, просто постоянного партнера). Даже гинекологи и психологи всегда за, если партнер постоянный. Ни к чему вас не склоняю, но проблема решается постоянством... увы
Natalia505• 21 апреля 2022
Ну притиснув шлунок, пішла реакція, нічого страшного.

Оль_• 21 апреля 2022
Якісь хлопець немічний. Він сидів і зі своїм вужиком дивився, як ви йдете?
Belosnezka1980• 21 апреля 2022
Вужика? Тепер я знаю все
Ива Купальская• 21 апреля 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Вужика? Тепер я знаю все
чавити))
Добрая феечка• 21 апреля 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Вужика? Тепер я знаю все
Про вужика було в попередній темі))
Belosnezka1980• 21 апреля 2022
Ответ дляИва Купальская
чавити))
Мене порвало
Ива Купальская• 21 апреля 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Мене порвало
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляОль_
А що він мав робити? Зґвалтувати мене?
Belosnezka1980• 21 апреля 2022
Зараз чоловіку скажу, що сьогодні буду вужика чавити
Belosnezka1980• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
А що він мав робити? Зґвалтувати мене?
Вас зґвалтувати? Судячи з тексту, ґвалтувати збиралися Ви))
Talabama• 21 апреля 2022
Боже, а він що не знає, що принцеси теж пукають? Треба було сказати ’екск´юзмі’ і продовжувати натягувати вужика Зіпсували собі добрий релакс.

Всем_Рада• 21 апреля 2022
Ответ дляОЛИМИЯ
Удалено администрацией...
продолжение вчерашней серии))
eva7786• 21 апреля 2022
Я ще не сміялася за весь час війни, дякую Вам за позитив😂
vola01• 21 апреля 2022
Ви мені нагадуєте отого з аватаркою риби,таке саме дивне .
Wida Winter• 21 апреля 2022
Ужас ужасный - и я не про физиологию🤪
rozmari7• 21 апреля 2022
Автор, похоже вы пошли вслед за мацквой
Оль_• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
А що він мав робити? Зґвалтувати мене?
Якось зацікавити, вмовити, вужиком звабити... нє?))) Сидів і просто дивився?
То він не дуже і хотів, мабуть)
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Хаахахахах
Ну було трохи в думках
emerald_88• 21 апреля 2022
Бачите, не прийшлося навіть падати на нього, вигинатися і ненароком показувати презервативи в сумочці. Тому він точно ваш, навіть після відрижки
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляОль_
То він не дуже і хотів, мабуть)
Ну, не хоче і не треба значить
автор Везучая_Алиса • 21 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
Ахахаха
Думаєте?
emerald_88• 21 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Ахахаха
Думаєте?
У вас на авці вужик