Кто становился на учёт как ВПО и вернулся домой, вы об этом сообщали куда то?
Светлана2409• 21 апреля 2022
О мене це питання цікавить. Спеціально заходу у всі теми про впо-, щоб прочитати як знятися щ цього обліку
Там такі черги
Светлана2409• 21 апреля 2022
Ответ дляrudko1992
Откуда такая инфо?
Обещали, что до конца ВП и месяц после снятия Вп. Что то поменялось?
Сьогодні тут читала про зміну областей.
OurFashion• 21 апреля 2022
Нам сказали, коли будемо покидати територію тимчасового перебування-повідомити голову села(старосту) або в сільраді
Наприклад я через тиждень поїду додому , то я отримаю допомогу за березень і квітень (сю якось так нам пояснили)
Ответ дляirina _d
Да, поменялось
Вот нашла инфо от 18.04
Як повідомлялося, згідно з рішенням уряду, допомога внутрішньо переміщеним особам на проживання надається щомісячно з місяця звернення на період дії воєнного стану та впродовж місяця після його припинення чи скасування на кожну людину, відомості про яку внесено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб у таких розмірах: для осіб з інвалідністю та дітей — 3 000 гривень; для інших осіб — 2 000 гривень.
Клариссимо• 21 апреля 2022
Ответ дляСветлана2409
Там такі черги
Я одразу спитала, як знятися з обліку. Мені дали бланк заяви, де в довільній формі пишеш, щоб тебе зняли з обліку і подаєш в канцелярію за декілька днів перед від´їздом.
Ответ дляvikiss
Треба віддати довідку в ЦНАП і написати заяву про зняття з обліку
ага, ще у довідку віддавати?!
хто це таку нісенітницю захотів?
мені також в цнапі сказали-маєте приїхати написати заяву що їдете, на моє- а яко там щось не вийде і я через дні 3 назад повернуся?-сказала що не знає.
якась фігня!
я буду їхати, нікму нічого віддавати не буду, в сільраді сказали що хазяйка сама повідомить що ми поїхали, розберуться якось.
хто це таку нісенітницю захотів?
якась фігня!
Ответ дляrudko1992
Я представляю как будут счастливы люди в этих очередях, которые там стоят днями, когда начнут приходить толпы, чтоб написать заявление на снятие впо)
ну у нас не такі великі черги, але пів-години чекала, щоб просто запитати про допомогу від ООН і почути-нічого не знаю, не знаю те, не знаю це.....
Як пощастить.