Досвідчені мами, підскажіть будь-ласка. У дитини майже немає почуття насичення. Постійна голодна, їжею взагалі не перебирає, я обмежую, але порції немаленькі, як для її віку - 2.9 р., не відмовляється навіть, якщо терту моркву дати. Був сніданок о сьомій годині, молочна каша, запечені сирники 3 штуки, чай. Зараз прийшла та просить банан та печиво, через деякий час буде ще щось просити. Була у педіатра - «все добре, не накручуйте мама». Гельмінтів немає, ЗАК та ЗАС хороші, УЗД теж, глюкоза у нормі, на вигляд здорова та активна дитина. Може раціон переглянути, але даю м’ясо, рибу, овочі та фрукти, каші, молочні продукти або дійсно розтягнут шлунок, чи до ендокринолога ще звернутися?
Ответ дляir.zhuck
Один день! Один!
Та це потрібно зробити протягом місяця-двох і ще об в доступі у дитини була різна їжа. Тоді вона зможе обрати те що потрібно!!!
Наприклад, я можу з´їсти і кіло вермішель, або вареної картоплі, або рису і буду голодна, бо це для мене не їжа! А ось одної порції овочевого рагу з імбирем і кабачком (обов´язково) і трохи меду та коріандру - і я наїлась.
Бо це те що потребує мій організм.
Відпустити ситуацію, дати повну свободу у їжі?
Ответ дляAнна Н.
Предлагайте воду.
Читала что ребёнок, да и взрослый, может путать жажду воды с голодом.
Тоже столкнулась, моей 6, когда дома, то часто просила есть. Предлагаю воду.
И реально помогает.
По поводу завтрака, то заметила что сырники это больше как полдник, утром не наедается таким.
Ей подходит каша +яйцо варёное, тост, иногда чай делаю.
попробуйте как в саду, на завтрак они едят кашу мясо и салатик, чай, хлеб.
И реально помогает.
Дякую, в сад не ходить, тому не знаю, як там.
Ответ дляfrumoasa17
Им на завтрак дают, то что выше написала, каша +мясо + салат (либо огурец) хлеб, чай. И до обеда ничего.
Но до обеда дети не дотягивают. Некоторые спрашивают а когда обед)).
Т.е. вполне норм дать между завтраком и обедом перекус банан, яблоко, сухофрукты.
Если у вас ребёнок ест в 7, то дайте что нибудь в 9-10. А потом обед.
Попробуйте чуть поменять.
И про воду незабудьте.
Попробуйте чуть поменять.
И про воду незабудьте.