Хотіла завантажити відео з піснею Горить палає техніка ворожа, щоб можна було десь виставити без посилання на ютуб і не знаю де таке знайти (
Tayano4ka_Tayano4ka• 22 апреля 2022
Для того, чтобы скачать видео с YouTube этим способом, нужно добавить комбинацию букв ss перед словом youtube в URL-ле видео и нажать Enter.
Этим способом пользовалась
Ответ дляfruhling007
Вставте ss у посиланні: і натисніть ’ Enter’.
Не можу зрозуміти де ці ss ставити ((, в посиланні саме на ту пісню яку хочу завантажити?
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Этим способом пользовалась
Не можу зрозуміти де саме (((
Tayano4ka_Tayano4ka• 22 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
Не можу зрозуміти де саме (((
Посмотрите видео. Наглядно показано
Tayano4ka_Tayano4ka• 22 апреля 2022
Я так себе качала мастер-классы по вязанию, а потом на ноуте смотрела
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Спасибо
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Посмотрите видео. Наглядно показано
Это можно только с компа? С телефона не вижу панель где ссылка ((
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Вот
Tayano4ka_Tayano4ka• 22 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
С телефона не пробовала. Поищите видео на ютуб, как скачать на телефон
С тик тока я качала на телефон
Lubov-9143• 22 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
Спасибо
Якщо хочете з телефону завантажити, то зайдіть в ютуб, знайдіть знизу ’поділитися’, і там буде ’копіювати посилання’. Потім в школі шукаєте цей сайт, вставляєте посилання і завантажуєте.
Ответ дляLubov-9143
Маєте на увазі в шкалі Гугл? Вставила, перекинуло десь, але там пропонує лише зберегти в плейлист на ютуб ((
Ответ дляLubov-9143
Чи це в якійсь програмкі?
Lubov-9143• 22 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
В пошуку в гуглі шукаєте цей сайт👇👇👇
Вставляєте посилання скопійоване і завантажуєте
Ответ дляLubov-9143
В пошуку в гуглі шукаєте цей сайт👇👇👇
Знайшла, дякую!!!
Зараз буду тепер шукати в телефоні куди завантажило

Lubov-9143• 22 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
Знайшла, дякую!!!

Будь ласка. ☺️В мене в галерею скачує.
Ответ дляLubov-9143
Будь ласка. ☺️В мене в галерею скачує.
Так, у мене теж, бо колись на якомусь телефоні грузило не зрозуміло куди, не могла потім знайти де воно, зараз теж знайшла швидко
Ответ дляLubov-9143
Будь ласка. ☺️В мене в галерею скачує.
Тепер головне цей сайт запам´ятати