Вітаю, дівчата!
Не можу знайти в районному публіку таку інформацію. Маю речі для хлопчика 9-10 років (взуття - кросівки, зимові чоботи, весняна жилетка, зимова куртка, джинси). Все в гарному стані, симпатичне, чистеньке, ціле. Хочу віддати волонтерам, які допомагають зараз переселенцям. Багато кому можуть стати в нагоді ці речі. Але не маю часу шукати кому роздати адресно. Хочу все віддати разом.
Може, маєте контакти центрів гум.допомоги або волонтерів по Солом´янському р-ну?
Дякую.
Можно сюда позвонить. С оф. страницы в фейсбуке Солом. РДА.
Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація
Шановні мешканці нашого найкращого Солом‘янського району!
Інформуємо вас про те, що у Солом’янському районі міста Києва налагоджено чітку роботу по забезпеченню життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися із зони активних бойових дій.
Так співробітниками управління соціального захисту населення на Чоколовському бульварі, 40 (контактний телефон 380674413286 Дячук Валентина Володимирівна), здійснюється соціальний супровід та надається різноманітна фахова допомога.
Також створено банки одягу гуманітарної допомоги за наступними адресами:
- вулиця Преображенська, 20/6 (контактний телефон 380678978274 Панченко Оксана Іванівна);
- вулиця Вацлава Гавела, 83А (контактний телефон 380675959328 Липчук Лариса Миколаївна)
Крім того, для внутрішнього переміщених осіб за підтримки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації волонтерів, благодійних фондів, працівники управління соціального захисту населення, соціальні працівники Територіального центру на Преображенський, 20/6, організовано роздачу гарячих обідів, продуктових наборів, хлібу, овочів, фруктів, консервації, засобів особистої гігієни, дитяче харчування, памперси, тощо.
Разом вистоїмо та переможемо! Слава Україні! 💙💛
Ответ длячир
Супер, дякую. На Гавела взагалі ідеально, буду зараз дзвонити.