Доброго дня, чи є тут хтось хто нещодавно їхав потягом 068Л з Варшави до Києва? Ви купували білет в кассі? Чи діє на цей потяг електронній квиток? Чи можна купити електронний і роздрукувати в кассі в день відізду?
Nikol-9a2f• 22 апреля 2022
Ответ дляПифка
Потрібно весь час перевіряти, вчора не було. Сегодні вже є на 1-5 травня, додали вагони.
Дякую. Скиньте будь - ласка, де саме Ви дивитесь
Nikol-9a2f• 22 апреля 2022
Ответ дляПифка
Якщо ви щось дізнаєтесь по правилам поїздки напишіть будь ласка, бо хтось каже що треба роздруковувати квитки, а є люди які по електронному їхали...
Добре. Дякую.