Везучая_Алиса• 22 апреля 2022

Що буде завтра на вашому столі?

Які страви готуєте?
Мені надихнутись треба, ідей крім яєць, паски і голубців немаю
Shaan• 22 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
Варені яйця половинками і зверху натерти хрін. Я люблю багаааааато хреню і посолити)
Але це не завтра, а в неділю на святковий сніданок. Все має бути освячене.
Салати і все інше - то обід і вечеря.
Про яйца не слышала такое даже. А есть фото, как это выглядит в итоге?

Zaken• 22 апреля 2022
Яйця, паска, сир домашній,котлети звичайні),скумбрія, салат Дністер, пюре з картохи і білі грибочки. Фсьо.
MamaGalya• 22 апреля 2022
Ответ дляДобрая феечка
Прикольно, ніколи не чула, хрін свіжий?
Так. Завтра тато піде викопувати))) його також освячуємо в кошику.
Penni• 22 апреля 2022
У меня мамуля готовит, она это любит, а я хз в кого такая, не готовлю Даже паски муж печет.
Так мама голубцы делает, холодное, домашняя колбаса, буженина, салат какой-то один или два. Все, как всегда
MamaGalya• 22 апреля 2022
Ответ дляShaan
Ні. В неділю можу зробити. Цікаво чи буде тема про столи з фото)))
Добрая феечка• 22 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
Блін, а я вивести хрін з огороду не можу)))
Ну, думаю, що на смак страви освята не впливає, а от смак, цікаво)
ShellyBelly• 22 апреля 2022
Паски лише спечу і крашанки зроблю. Немає настрою готувати і тим більше святкувати. Сьогодні ходила базаром і магазинами,люди наче з голодного краю..
MamaGalya• 22 апреля 2022
Ответ дляДобрая феечка
Смак хреновий))) я люблю. Інколи хрін пече, інколи ні. Від року залежить.
автор Везучая_Алиса • 22 апреля 2022
Ответ дляShellyBelly
Так свято ж. Багато продуктів беруть.

Добрая феечка• 22 апреля 2022
Ответ дляMamaGalya
))))
я люблю, коли жовток рідкий, і сіллю посипати)
hmarinka• 22 апреля 2022
Ответ дляserebro16-72be
А чого вечеря? Як правило сніданок.
Ой, то я просто про вечерю думала на сьогодні, коли писала.. 😀
iryna _b• 22 апреля 2022
Ответ дляЛЮБА
У нас в воскресенье будут котлеты по - Киевски , картошка по эстонски,холодец и естественно Пасхи
Картошка по эстонски. Это с чем?
kirpichenko• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Фондю готувати?
Абізательна.
Barabylia• 22 апреля 2022
Теж немає настрою щось готувати(((. Моє меню аналогічне вашому + сходила в ’Галю’ купила рулети з грибами і такі ж з чорносливом - запечу. Якщо завтра буде натхнення, ще приготую торт з печінки...
Любимая жена-054f• 22 апреля 2022
Окрошка Пасхи яйца ну возможно в гости пойдем на шашлыки завут
kirpichenko• 22 апреля 2022
Ответ дляShaan
Наверное как то так.
julia-julia1988• 22 апреля 2022
Салат крабовый, домашняя колбаса, картошка с грибами , яйца, паски