Девочки, кто уже оформлял помощь от ООН именно в Кракове, поделитесь пожалуйста адресом, где находится офис.
Ответ дляoleshenka
у мене не вийшло приїхати на дату в смс. бо працюю в будні і їхати 6 год....
Доді вас не приймуть. Треба по новій реєструватись і чекати на смс
На вході перевіряють, і всіх відсилають додому. А після того як ввійшли знов перевіряють по комп´ютеру, чи дійсно на сьогодні надіслана смс
Ответ дляAlVola
Ну я не зможу так приїхи, бо працюю. Так не відпускають працьодавці😉