Юля 458• 22 апреля 2022

НЛО

Нема . Тепер коли війна я зрозуміла що не існує ніякого НЛО . Інакше, були б хоч якісь нові технології в зброї , а то все таке як колись. І відео про те, що падали кораблі десь в Сибірі теж не правда. Тема просто поділитися, колись я вірила в це все.
menina• 22 апреля 2022
Ответ дляUlipysik
Гипотетически, существование других цивилизаций на других планетах и других галактиках вполне возможно.
Просто это так далеко. Даже наша галактика мега огромна. Т.е. прилететь к нам или к ним практически нереально.
Навіщо якійсь розвиненій цивілізації цікавитись печерними тваринами, що досі вбивають один одного? Це і далеко і не має якоїсь практичної цілі.
Проте всі НЛО (непізнані літаючі об´єкти) що були ніби-то були зафіксовані - вигадані. Тепер у кожного в руках є телефон, але досі жодного відео не знято, якби дійсно щось літало б неземне.
Ulipysik• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
Тсю, так для меня не новость, что НЛО - это тоже самое, что приведения, экстрасенсы, плоская земля, рептилоиды, теории мирового заговора и другая маячня.
menina• 22 апреля 2022
Ответ дляUlipysik
Так, я продовжувала ваш комент))
У плоскоземельщиків стільки прихильників, я навіть не очікувала. Зайшла в коменти, щоб посміятись, а там люди дякують за відео, за те що автор відкрив інформацію, яку від нас приховували. Галілей напевне в гробу перевертається..
Ulipysik• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
Так, я продовжувала ваш комент))
Я тоже в шоке, как в 21 веке люди могут верить в это. Бред?!
Но, ничего удивительного. Эти каналы используют ’волшебные слова’: ’от нас это скрывали’, ’ нам лгут’, ’подумайте сами’ и т.д.
А если ещё частенько смотреть эту пургу, получается эффект, почти, как у пропаганды.
tisinki• 23 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Лучше верить в нло
oposum• 23 апреля 2022
В Америки была до 2017 г секретная служба ,на ее исследования выделяли по 5 ярдов дол в год .Они изучали нло и прочие артефакты.Их закрыли.Что сейчас засекречено