My Business• 23 апреля 2022

Син, синок, синачка

Син, синок, синочок - мені норм звучить.
синАчка, синА - аж коробить.
чому - не знаю.
звідки взялась ця форма, хтось знає? якийсь російський відбиток? перевертень?
а як ви ласкаво своїх соколиків величаєте, крім імені?
Somik• 23 апреля 2022
Сейчас по имени , психует от всяких уменьшительных ) а раньше изголялась по милоте)

Gal_etka• 23 апреля 2022
Ответ дляBlacky_Mik
Авторко, як я вас розумію! Теж ці сЬІначкі здаються тундрою. Але є ще гірші слова - ’малОй’, ’малАя’. Бррррр.
Ооооо малая это тушите свет😂😂🤣
Somik• 23 апреля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Колись дуже давно, знайома була
Так от вона сина називала виключно ’ Анатолій’. Тому Анатолію на той момент було 8 років
Чомусь мені було смішно
Мои знакомые сына зовут Григорий и никак иначе. И все вокруг так же - привыкли
mama_Timoshki2011• 23 апреля 2022
Ответ дляSomik
Та звісно звикають
Пам´ятаю свого вчителя фізики. Його донечка була Марічка. І він поправляв кожного, що не Маша, не Марія, а саме Марічка.
Хоча зараз мені цікаво, в свідоцтві про народження, вона також Марічка?
anja_kom• 23 апреля 2022
Ответ дляSomik
В мене син. Я його зву Саша, Сашуня, Сашулька, Саня, Сашко.
Чоловік тільки Олександр)
Pryhead• 23 апреля 2022
Ответ дляAlisaLib
Коробит от сынАчки из-за свекрови скорее.
Свекрухи - вони такі.
Моя називала мого чоловіка ( свого старшого сина) - гнида. ( вважала це пестливим зверненням), а її менший завжди був і є - Андрюша. А потім і нашого сина почала називати ’гнидою’. Я провела виховальну бесіду і вона образилася, але перестала так казати.
anja_kom• 23 апреля 2022
Ответ дляPrigoda
Свекрухи - вони такі.
Жах. Коли гнида пестливе звернення.
Pryhead• 23 апреля 2022
Ответ дляanja_kom
Жах. Коли гнида пестливе звернення.
Я коли вперше почула, м´яко кажучи - оху@ла.
ЕленаКЮ• 23 апреля 2022
Син - Артем. Iнколи називаю Тьома, Артюша

природка• 23 апреля 2022
У моего сына красивое имя. Мне нравится очень. Иногда говорю - сын, когда могу будить сынуля. А так имя в разных вариациях. 😍
anja_kom• 23 апреля 2022
Ответ дляPrigoda
Сюди б підійшло: ’Боже, яке кончене’
Jemma_Jemma• 23 апреля 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Знаете, як мій чоловік зве сина:
’Синяра’
Я часто кличу його : ’ синус’
😂😂😂
Ленсииик• 23 апреля 2022
Не знаю почему, но меня раздражает слово «детки» «с детками». Все остальное типа ребёнок, сынок и т.д норм😂
природка• 23 апреля 2022
Ответ дляPrigoda
Свекрухи - вони такі.
У меня прям шок. Ваша свекровь не в россии живет случайно?
Jemma_Jemma• 23 апреля 2022
Мать мужа называет ’синик’, ’синику мій’. Меея аж передергивает.
Перемога 2022• 23 апреля 2022
Ответ дляPrigoda
Свекрухи - вони такі.
От же ж стара мандавоша)))
Sveta7• 23 апреля 2022
Синку, синулька, синусоїд.
+ Купа всіляких котику, зайчику, сонечко, булочка, зозулька :))), пушулька і т.д. То не перерахувати. В мене варіантів безліч.
Евга-9246• 23 апреля 2022
В мене синочок і доня
oksana.81• 23 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
От же ж стара мандавоша)))
В точку

Pryhead• 23 апреля 2022
Ответ дляприродка
Ні. Як не дивно. Просто вона дуже любить молодшого сина. А старший так.., мабуть випадково з´явився на світ. Хоч сини від одного батька.
Pryhead• 23 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
От же ж стара мандавоша)))
Візьму на замітку. Називатиму її так в майбутньому.
ksusha1155• 23 апреля 2022
Нічого не дратує, як хочете так і називайте, пофіг взагалі, це особисте кожного
yula-yula• 23 апреля 2022
Ответ дляЛиза_Вязание
Синіще, син, синочок)) Но мій ще маленький) Його звуть Данило, але в вдома він Даніссімо
У моєї куми син Даня, то він вже років 15 Даніссімо)).
Lala la• 23 апреля 2022
У меня была одна знакомая, так она когда говорила о своем сыне, то всегда использовала одно слово - мальчик. Никогда говоря о нем не называла его по имени или еще как. Только мальчик.
Потом у нее родился еще один мальчик. Не общаюсь давно, всегда было интресно - как теперь? Мальчик1 и мальчик2?)
природка• 23 апреля 2022
Ответ дляPrigoda
У моей мамы два ребенка и она всегда нас любила одинаково. Мы ей дороги оба. Хотя сын и дочь. У меня один ребенок - сын. Я не знаю как так???
MissAmerica• 23 апреля 2022
Синулька і синочок. Доця, донечка, пріся (скорочено від принцеса )
Від синАчка теж аж верне.
yula-yula• 23 апреля 2022
Ответ дляPrigoda
Свекрухи - вони такі.
assiyka• 23 апреля 2022
Ответ дляНата Лия
Я не сюсюкаюсь, и не использую уменьшительно ласкательные. Ни по отношению к детям, ни к мужу. Котики, пупсики, зайчики терпеть не могу
’Леве мій’... А так?
Екатерина27• 23 апреля 2022
У меня младший- сынуся, а старший - колбаскин
природка• 23 апреля 2022
Ответ дляSveta7
Синку, синулька, синусоїд.
Сы в детстве своего сахарок называли. 😘