Хочу відправити безкоштовну посилку .
На якій мові треба заповняти бланк?
І чи обов´язково робити весь опис посилки?
Буду відправляти дрібнички, весь опис не поміщається в бланк.
На якій мові треба заповняти бланк?
masheri000• 25 апреля 2022
Ответ дляEAlonka
Відправляла 2 шт.
Заповнювала англійською дані, а що саме то польською (obuwie), це не їм не треба, а Вам, взарі втрати посилки, там ще треба суму речей писать.Я все не писала, ніхто його не рахує і непедивляється.
Але можна 1 раз відправляти від себе чи ні?
Дівчата,а де ви брали скотч? На пошті перемотають безкоштовно?
Бо у мене коробка є, а скотчу не має.