Invictusgirl• Изменено 25 апреля 2022

Дівчата ховайтеся в укриття

Не ігноруйте тривоги,Вінницьку обл вже обстрілюють ракетами,Рівне
Почали мститися за підірвану нафту
Помятайте про правило двох стін
nana-mk• 25 апреля 2022
Дєвчата, за…ли всю тему. Досить сперечатись, хто що там написав.
Є міста більш безпечніші - так радіти цьому треба. Що ви приїхали і є де перебути Вам.
А поріг страху.. так він у всіх різний. Хтось ракету побачив і вже в обмороці , а хтось з-під обстрілів тікав і силу духа не втратив.

snejs• 25 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Да согласна
Почему так?
Удалено администрацией...
ksunuyabelaya• 25 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
А нащо порівнювати біду ?
От це мені не зрозуміло
В Одесі вбили м’яла новонароджене і казати це нічого -для мене дивно
Я не говорила такого!!!
Что вы врете
А кроме Одессы и у нас детей убивают
Каждый день у нас в Харькове

Так меня никто не слышит
ksunuyabelaya• 25 апреля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Я не розумію вашої агресії. Так, бомблять, цілодобово, миколаївська область. Ракети, гради, рсзо.
Я бачу що мене ніхто не розуміє
автор Invictusgirl • 25 апреля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Я взагалі в шоці від людей. Не бомблять Україну? Серйозно?
На їх совісті нехай буде,не хочу вже про це
snejs• 25 апреля 2022
Ответ дляNatata_
Сколько можно просить такого не писать?? Или вы хотите чтоб и таких городов у нас не осталось? Откуда вы пишите легко вычислить.
А вы правда думают, что орки сидят на советчице и читают какие города целые и куда бы еще запульнуть? Ну вы серьёзно?
автор Invictusgirl • 25 апреля 2022
Маля *
Mussja• 25 апреля 2022
Ответ дляNata.t.1970
В Львовскую обл не было🤔
Було, зараз пожежі
annetka_zaraza• 25 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Я бачу що мене ніхто не розуміє
Перечитайте свої пости. Ви запитали, а що бомблять по житловим будинкам. Так, бомблять! Ви написали, що в іншіих регіонах в порівнянні з Харковом просто іноді закидають, а не бомблять. Це знову ж таки неправда. Я вам вже написала, як люди страждають в Миколаївській області.

ИринаКа• 25 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Теж це бачу
Всю Україну закидають ракетами,а вона пише,та це ніщо
Ви трошки перекручуєте. Тут про різницю, частоту і інтенсивність. Ви ж не заперечуватиме, що бомблять і Харків, і Львів, але різниця є?
Дарья_Моколова• 25 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Удалено администрацией...
Харьков просто близко у границе. А жилой дом в Одессе, а сто во Львове а вокзал в Краматорске? А дома в Буче, Ирпене и т.д? Здесь люди спокойные, потому что к ним еще не добрались, надеюсь и не доберуться и они не поймут чтт это, как и не понимают сейчас.. Если им захочется, они будут бомбить и здесь все подряд. Просто Украина большая, на всю нужно слишком много ракет...
Nata.t.1970• 25 апреля 2022
Ответ дляДим-дим
Как осколки могут с неба упасть на второй этаж? И насквозь его пробить?
Это пишут Абсолютно некомпетентные люди...
автор Invictusgirl • 25 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Я не говорила такого!!!
Что вы врете
А кроме Одессы и у нас детей убивают
Каждый день у нас в Харькове

Так меня никто не слышит
Ви писали,що порівняно з Харковом це ніщо.
Де я кажу неправду ?
Люди гинуть по всій країні,не треба писати,що це ніщо!
Більше на цю тему сперечатись не хочу,думайте як хочете
Ksenia-e9d7• 25 апреля 2022
Сегодня особенно много прилетает((((
ksunuyabelaya• 25 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Так
Вона всі мої відповіді перекрутила
Nata.t.1970• 25 апреля 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Сегодня особенно много прилетает((((
А вчера,Что...мало???
ksunuyabelaya• 25 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Де я кажу неправду ?
Покажите мне скрин!
Где я написала ?????!!!!!
Що це ніщо
Где?
Я писала за интенсивность обстрелов
Бомбят это бомбят
Это пожары раненые разруха смерти
ksunuyabelaya• 25 апреля 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Сегодня особенно много прилетает((((
За Брянск наверное
Ksenia-e9d7• 25 апреля 2022
Ответ дляNata.t.1970
А вчера,Что...мало???
Началось со вчерашнего вечера (

mari_klim• 25 апреля 2022
Ответ дляЕлена....39
Ракету могут сбить,а осколки упасть...как в Одессе
В Одессе ракета влетела в дом и разорвалась внутри
автор Invictusgirl • 25 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Звісно є
Але казати що це ніщо,дуже дивно,коли люди гинуть по всій країні.
Так є області,де гинуть дуже багато і ніхто цього не заперечує.
Я і сама писала,що мало про це говорять і в Україні і в світі.
Nata.t.1970• 25 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
За Брянск наверное
Вчера Брянска не было
Ksenia-e9d7• 25 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
За Брянск наверное
Только что написали,в Жмеринке есть погибшие ((
Nata.t.1970• 25 апреля 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Началось со вчерашнего вечера (
Нет,с пятницы
frumoasa17• 25 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
А нащо порівнювати біду ?
От це мені не зрозуміло
Одесу повинні закидати ракетами, ми тут живемо, як виявляється без війни
snejs• 25 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
А нащо порівнювати біду ?
От це мені не зрозуміло
Беды никто не сравнивает. И любого ребенка и не только ребенка в любом регионе. Только девушка та писала о соотношении прилетов. Если в Харькове из подвала нельзя выйти, то на западной люди живут, работают, гуляют. Вот это она имела ввиду, нельзя сейчас сравниват восточную и западную Украину, хотя война сейчас и по всей Украине
alina 94• 25 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Так
Вона всі мої відповіді перекрутила
Я взагалі не зрозуміла,Ви ображені ,що мало пишуть про Харків?Так залізничні станціі розбомбили по всій Україні ,там могла бути купа людей,в тому числі із Харківа, ну це не по будинках,але яка різниця?Люди загинули не вдома ,а на станціі ,хіба від цього легше?
snejs• 25 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Спасибо за понимание
А то они тут накинулись что я хочу чтоб везде так было!

Пытаюсь объяснить
На самом деле вас многие понимают, только мало кто об этом пишет, да у многих и доступа нет к интернету. После войны все станет на свои места
Gvenna• 25 апреля 2022
Ответ дляalina 94
Залізничні станції розбомбили по всій Україні.
Це шось новеньке.
Vittoria66• 25 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Дівчата , рашисти зрозуміли , що нашу армію не здолати , будут зараз на всю країну бомби кидати , залякувати , хороша новина бомб вже не багато як було
Харькову і Донбасу дістанется більш всього нажаль
Тримаємось !До 9травня будут кошмарить нас
Я Вас разочарую, недостатка в ракетах у них нет, как и временных границ по уничтожению Украины. Эту орду можно остановить только при реальной помощи Запада, которую они не спешат предоставлять, надеясь, что их это не зацепит. Именно Запад вскормил и взрастил монстра, накачав и продолжая накачивать того деньгами.