Мої варіанти:
1. Знайшлись розумні люди, вихідці з України, яке це підпалили. щоб по нам менше дісталось.
2. рашка сама себе палить, щоб нас звинуватить. і бахнуть вже ядеркою.
3. ваші варіанти?
Ответ дляAdvoco
сама себе палить, що б підняти моральний дух, мотивацію загарбників і відсоток ненависті серед населення
40% населення рашки за те, щоб ядеркою нас бахнуть.
Вся такая в белом• 25 апреля 2022
Ответ дляКальдера
Такой пожар можно купить в любом военторге
Не все так адназначна
Invictusgirl• 25 апреля 2022
Ответ дляAdvoco
Щоб провести мобілізацію у тих областях.
Бо рашисти не погоджуються воювати.
Я бачу це так
Бо рашисти не погоджуються воювати.
Я бачу це так
Вот
⚡️РосСМИ разгоняют информацию, что в Курской области РФ были сбиты украинские беспилотники «Байрактар».
Ранее украинский журналист со ссылкой на разведку сообщал, что в РФ получили задание собрать и доставить на территорию Белгородской, Курской и Брянской областей обломки сбитых украинских БПЛА и вертолетов для подобных фотосессий.
Mari4ka 25• 25 апреля 2022
2 варик, там уже думать начали, вот они и накидывают на вентилятор. Но вот неумно нефтебазы свои подрывать. Не на ослиной моче техника их воюет.
Ответ дляskunsi
Підараси не змогли взяти Україну. То самі себе палять щоб на 9 травня хоч щось відсвяткувати: наприклад визволення брянської області
и такой идиотизм возможет.
уже ничему не удивляюсь..
в Белгороде реально истребляют голубей, придурки (родстенники подруги подтвердили).
уже ничему не удивляюсь..
ArmUkraineNow• 25 апреля 2022
Рашка сама себе палить, щоб не йти на Україну. Їх війська деморалізовані, вони не хочуть сюди повертатися. Тому спалюють собі бензин, щоб не було на чому їхати, а також підривають усю зброю, щоб не було чим воювати.
Ну це вони так думають. Насправді ж це наші ДРГ трошки там попрацювали з військовими, щоб вони думали, що самі прийняли таке рішення
.
Так що це ми, але це не ми. Ну ми, але тобто не ми, а вони самі
. Так що це ми, але це не ми. Ну ми, але тобто не ми, а вони самі
svetulya70• 25 апреля 2022
Ответ дляЖулька1
Може, сліди замітають?? Покрали багато, зараз палять?
Теж таку версію чула.
annetka_zaraza• 25 апреля 2022
Автор, вибачте, що в вашій темі запитую. Хтось чув новини з Придністров’я? «Власти непризнанного Приднестровья заявляют о теракте в здании МГБ(Тирасполь).» Знайшла лише в декількох тг каналах. Тут якось одна з порадниць писала начебто, що зараз в Придністров’ї у рідних.
Fotografkiev• 25 апреля 2022
Тільки що дивилася на цю тему.
Якщо коротко, то це рашка сама себе, щоб оголосити воєнне положення, щоб потім оголосити загальну мобілізацію.
ArmUkraineNow• 25 апреля 2022
Ответ дляskunsi
Канал брянська. Можете приєднуватись і потролити їх там.
Вже багато переляканих які хочуть драпати
Це не брянський канал. Канал був створений 25 квітня, тобто сьогодні. Скоріше всього просто наші приколісти вирішили зробити типу брянський канал, раптом хтось з Брянська поведеться і буде всерйоз сприймати той тролінг.