torimaks• 26 апреля 2022

Хто готує путіну? Кому він відкриває двері і тд?

Так,чогось вночі не спалось... Воно ж таке перелякане,всього боїться. Але ж хтось йому готує,а він їсть( чи має раба,хто перед ним то пробує). Виходить з того бункера,не боїться,що за дверима хтось стоїть і його приб´є.
Smusish• 26 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Гадаю, що самого путіна вже не має, або він нічого вже не вирішує.
Самі дивіться - намалювали те відео останнє з Шойгу, від його імені сповістили про чергові наміри. І скільки їх таких було і буде?
Навіть якщо путіна вже нема чи він не при владі - нам про те не скажуть, щоб саме на нього звалити оті всі жахливі вбивства в Україні, скажуть - він наказував, а теперь помер, питання до дохляка.
А новий президент сяде на трон начебто свіженьким та з чистими ручками, хоча насправді вірогідніше за усе саме ця людина зараз віддає ті страшні накази..
Теж може й таке бути.
Або бункерний, не вилазить, бо бохться що його відразу грохнуть. Тому ніде не зявляється. Ну він 20 років будував палац-бункер із якоюсь метою, а не просто щоб було.

Ива Купальская• 26 апреля 2022
Ответ дляЖулька1
Нічого не змінить. Там стільки гівна налито в голови людям, що знайдуть нового, а цього святим мучеником зроблять.
Просто злість така бере, що воно живе і нічого йому не стається, а тут стільки людей мучиться, а померли скільки.
а це вже питання до релігій, бумерангів, колес сансари та іншого ’опіуму для народу’ ми з цим всим носимося, томоси возимо туди-сюди, кістки лобзаємо та інші речі робимо, але ж... віз і нині там
Жулька1• 26 апреля 2022
Ответ дляИва Купальская
Я взагалі агностик)) Колись буде розплата, але ж питання чи ми доживемо ??
djianni• 26 апреля 2022
Не верю в бункер постоянный.
Точнее, конечно он у него есть, где-то там.
Но постоянно он там не сидит и 20 человек еду не пробуют перед ним.
Набирал тех, в ком уверен.
Ladykleren• 26 апреля 2022
Вы хотите к нему в кухарки или швейцаром? )
АленаЛ13• 26 апреля 2022
Ответ дляSmusish
Лікарі то інще, його відвідують самі топові лікарі. Їжу я думаю десь вирощують в еко городі, бо щоб всетж натуралтненьке.
Але так, варіанти є, чому його не приберуть? Бо мабуть ше не час, чомусь він ще потрібен, бо якби хотіли то вже прибрали б
Тю на можна ядом просто бокал намазати, з якого пити буде. Щось тут не те, бо варіантів безліч. Навіть на одежу нанести..