Після отримання довідки ВПО, як швидко дали гроші?
Ответ дляCometome
1,5 недели где-то.
Приехали 8 апреля, справки получили числа 14 апреля, тогда и написали заявление. Вчера пришли
Прийшли за квітень тільки?
Ответ дляКалиопа
Гроші виплачують не після отримання довідки ВПО, а після того, як подасте заяву на виплату.
У нас рівно 2 тижні, Львів.
Я в Дії оформила. Сьогодні довідка прийшла
Ответ дляМайена
Недели через 2 деньги пришли ВПО, а помощь ООН дня через два вообще начислили
А що це за допомога ООН? Це окремо від ВПО?
Ответ дляturik01
Ось перелік областей,де можна отримати допомогу від ООН.
Я із Києва, але зараз в Ів. Фр обл. Зможу оформити? І як це зробити?
Ответ дляLoredana17
Так,можете.Я з Бучі,але зараз в Хмельницькій області.
Шукайте в інтернеті інформацію,де саме в Івано-Франківській обл можна отримати допомогу від ООН.
Я телефонувала на гарячу лінію і запитувала про своє місто.