Дама-мадама• сегодня в 12:44
Як ви прийняли те, що лох і більше нічого хорошого у житті не буде?
Мені під 30, роботи нормальної вже не матиму і скоріше за все, буду виживати ще 30 років. Сподіваюся, що до пенсії не доживу, а то не хочеться на старості років з хворобами жити на вулиці
Амелі на мілені• сегодня в 12:46
Я не лох, навіть враховуючи те,що у мене теж в житті є певні свої негаразди. Це суто ваше сприйняття. Міняйте погляди на те як будувати ваше життя, можливості є завжди
Тут надолго• сегодня в 12:48
було б мені зараз під 30 ноги моєї не було б тут, я вже на якіхось заробітках була в Європі.
МЕСТО_Встречи• сегодня в 12:50
Ответ дляТут надолго
АВтор і так в Англії)
ЖаннаНеАгузарова• сегодня в 12:50
Ответ дляТут надолго
Так це ж рішення якісь приймати треба, щось робить.
Перекласти відповідальність набагато простіше. На життя, на батьків, на державу, на долю
На паровозе• сегодня в 12:53
Настя, вам чужий досвід нічим не дрпоможе. Мабуть вам вже нічого не допоможе.
Сало не люблю• сегодня в 12:54
З чого Ви взяли , що в житті у ’лохів’ (я так розумію лохами Ви вважаєте бідних) нема нічого хорошого? Все найкраще в житті взагалі безкоштовне. Задоволення від цікавої книжки, від природи, від домашніх тварин, від рослини, яку сам виростив, від дружньої бесіди, від кохання і сексу, від виховання дітей, від добрих справ, та просто від того, що живий, що дихаєш, що ходиш по цій прекрасній Землі своїми ногами. Навчіться жити маленькими радощами,бачити і чути навколишнє, щоб душа співала. Той хто живе лише матеріальним і для кого гроші найголовніше ніколи не зможе бути повністю щасливим.
На паровозе• сегодня в 12:55
Ответ дляТут надолго
так шо не скигли не сиди, а їдь гроші заробляти
вона і так заробляє в рази більше за вас)) і вже в Англії.
Сало не люблю• сегодня в 12:55
Ответ дляНа паровозе
Бачите, це ще один доказ що не в грошах щастя.
Вкаблучках• сегодня в 12:56
Може б в ваші під 30 так і думала б, але не було коли. А зараз мені 46 через тиждень, і все тільки починається)) Якби не клята війна, взагалі все було б гуд. Так що вище носа, все попереду.
На паровозе• сегодня в 12:57
Ответ дляСало не люблю
та звісно не в них, але з ними стати щасливимм все ж легше. А без них залишатись хоча б спокійним - то вже виклик.
Бавовнятий Пупс• сегодня в 12:58
Вы не лох, Вы в жертву упали и там Вам нравится очень, такое себе оправдание ничего не менять и быть инфантильненькой дальше.
А по сути, всего лишь Ваш выбор.
Дама-мадама
• сегодня в 13:02
Ответ дляТут надолго
Там треба бути фізично витривалим, а то можна все вгробити
Дама-мадама
• сегодня в 13:05
Ответ дляСало не люблю
А який сенс від тих радощів, якщо знаю, що вмру десь на вулиці на старості без грошей, а роботу скоро не зможу знайти, бо мені вже майже 30 і навичок не маю?
Дама-мадама
• сегодня в 13:06
Ответ дляВкаблучках
Та ні, на жаль, все вже позаду.
А щодо війни згода, якби не війна, то такого життя би в мене не було
Бавовнятий Пупс• сегодня в 13:08
Ответ дляДама-мадама
Та ні, на жаль, все вже позаду.
Ну да)
’Поуговаривайте меня, поуговаривайте, что все не так. Покажите мне мою важность, я ж для этого в драма-квин играю’
Ох, автор
Дама-мадама
• сегодня в 13:08
Ответ дляНа паровозе
Згодна з вами. Постійно у голові думки, що на чому б зекономити, щоб грошей вистачило і вік вже такий, що не молодий
Дама-мадама
• сегодня в 13:09
Ответ дляДоктор Варвар
У вас є чоловік, сім´я, діти?
Ні, і не хочу. Страшно бути в моєму положенні залежною від когось плюс нащо невдахам діти?
Дама-мадама
• сегодня в 13:11
Ответ дляБезникаЯ
Поїхала кукухою, перестала митися та слідкувати за собою, бухаю
Співчуваю вам
Украиночка• сегодня в 13:11
Ответ дляТут надолго
Автор в Англії, але посередньо говорить англ, ніяких супер знань не має і тому ниє тут щодня.
Всюди влазю• сегодня в 13:12
Ответ дляДама-мадама
Настяяяяяя! Где твой психиатр? Самовыпилился?
Всюди влазю• сегодня в 13:12
Ответ дляРозбещена цяточка
Узнаете?
Настюха прям звезда интернета и ужас для психологов и психиатров.
Всюди влазю• сегодня в 13:14
Ответ дляУкраиночка
Парадокс, что она закончила иняз по специальности ’Английский язык’)
Украиночка• сегодня в 13:18
Ответ дляВсюди влазю
Ніякого парадоксу.
Я теж закінчила ІнЯз, але на заочному.
Вчила англ ночами після роботи.
Рівень б2+ десь.
Зараз я в іншій країні.
Довчила місцеву мову до с1 і вступила тут на магістратуру.
Буду відвідувати вечірнє після роботи.
Не Німеччина, тому все за свої гроші)
Настя мене в усіх своїх темах ігнорує.
Бо важко признати, що все в наших руках і насправді більшість важко працює, щоб отримати нормальну роботу що в Україні, що закордоном
Я теж закінчила ІнЯз, але на заочному.
Вчила англ ночами після роботи.
Рівень б2+ десь.
Зараз я в іншій країні.
Буду відвідувати вечірнє після роботи.
Не Німеччина, тому все за свої гроші)
Настя мене в усіх своїх темах ігнорує.
Дама-мадама
• сегодня в 13:18
Ответ дляУкраиночка
Ніякого парадоксу.
Я теж закінчила ІнЯз, але на заочному.
Вчила англ ночами після роботи.
Рівень б2+ десь.
Зараз я в іншій країні.
Буду відвідувати вечірнє після роботи.
Не Німеччина, тому все за свої гроші)
Настя мене в усіх своїх темах ігнорує.
Я теж закінчила ІнЯз, але на заочному.
Вчила англ ночами після роботи.
Рівень б2+ десь.
Зараз я в іншій країні.
Буду відвідувати вечірнє після роботи.
Не Німеччина, тому все за свої гроші)
Настя мене в усіх своїх темах ігнорує.
Після цієї роботи на ногах у мене немає ніяких сил. Якщо ви десь у офісі працюєте, то я розумію, що можна після роботи ще час приділити навчанню, а після фізичної ні
Всюди влазю• сегодня в 13:19
Ответ дляДама-мадама
Бидосяяяяяяя