gingergirl• 26 апреля 2022

А вайкікі не працює? Ні сайт, ні магазини(

Люблю магазин за класні дитячі речі і знижки. Буквально пару тижнів тому в одному з ТЦ Києва купила класні дитячі речі. Учора поїхала туди ж - закрито, сайт також не працює, нічого не написано. Хто що знає?
нинель 1919• 26 апреля 2022
в ривер молл було відкрито,народу повно,а товару....пусто

vinika• 26 апреля 2022
21.04 в ТЦ Проспект работал магазин
emerald_88• 26 апреля 2022
Може бойкотують наші, бо вайкікі не пішли з рашки?
nightawk• 26 апреля 2022
Я вважаю, що це -багнальні наслідки бойових дій. Зруйнована логістика. Та відхід компаній, які не хочуть зв´язуватися з державою, що знаходиться у стані війни. І це тільки початок економічної катастрофи. Ми ще не зовсім це відчуваємо. Але, як кажуть, незабаром...Закриття магазинів - це квіточки
nightawk• 26 апреля 2022
А по простому...яким чином доставити товар в країну, яка в повній транспортній облозі..
prosto_aisha• 26 апреля 2022
В рівермолл було відкрито, але дивно якось, мені треба було дочці вітровка, а на дівчаток жодної , а на хлопців будь-ласка вибирайте... Якось з товаром мабуть перебої доставки чи що
ksenichka_ksenia• 26 апреля 2022
В днепре стоит закрытый магазин. Даже манекены одеты, хотя другие магазины убрали весь товар
Tina304• 26 апреля 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
Я вчера была в Вайкики в аполло, на днях была в Мост сити. А в Караване, да, и не открывался.
Мисато• 26 апреля 2022
Ответ дляnightawk
В стране полномасштабная война. Какие цветочки?
Неужели кто-то допускает мысль, что война сама по себе, а экономика сама по себе?

Леди на мопеде• 26 апреля 2022
В трц Район в пятницу работал
Э-велин@• 26 апреля 2022
Ответ дляnightawk
Да, так и есть. И это естественный ход событий.
Странно бы было доставлять товар в разрушенную Сирию, когда пол страны сбежало, остальные выживают, как могут, производства нет, работы нет, а бутики бы работали на руинах
ksenichka_ksenia• 26 апреля 2022
Ответ дляTina304
А вещи новые там есть (весна лето)? Или остатки продают?
Alinka_15• 26 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
а турки санкції хіба підтримали?
nightawk• 26 апреля 2022
Ответ дляМисато
Це квіточки економічної катастрофи....
nightawk• 26 апреля 2022
А далі...Наш голова ОВА вже повідомив, що грошей бюджетникам на 3 місяці .
nightawk• 26 апреля 2022
А одяг ..думала оверлок продати. Передумала. Може шити прийдеться, якщо світло буде.
Tina304• 26 апреля 2022
Ответ дляЭ-велин@
Я только по детскому ходила, новые есть, да. Футболки уже, майки, шорты. Новая коллекция. Я каждую неделю захожу, вижу что новые вещи добавляются точно.