Разобрали на тихоокеанському, хоть видео и старое , но завирусилось. Вот что значит пришёл человек и за 2 минут нафик разогнал эту шоблу кацапскую.
Ответ длядивчинка
В цьому відео він герой! Тільки так і треба із ними. Виглядає людиною, яка має силу впливати на процеси в місті. Прийшов, і відразу всі криси поразбігались. Видно що він у цієї ненависті щірий, бачу чоловічу нормальну чоловічу агресію, зараз таких небагато
вы его пиарите, не пойму?? а то он уже себе заказывает ролики разные про разоблачения...
Ответ дляjabubu
То не его заслуга. У конотопчан своя версия того, почему город уцелел, и Семенихин там не фигурирует. Он первые 5 дней войны не объявлялся вообще. Его не могли нигде найти. Все подумали, что он сбежал. Но потом объявился
это вообще позор городу- ссыкливый мер, которого не могли нарисоватьв первые дни войны, а тепеоь херой стримит видосики и рамхаживает с вооруженнй охраной, даже на похороны к воинам с ними ходил, такого недомера поискать надо
Апель-синка• 26 апреля 2022
Ответ дляSveta7
Там окрім тітки ще було з 2 десятки екіпірованих чуваків + якісь тітушки.
Еще раз. Когда городу угрожала реальная опасность и пришли рашистские танки - дядя тихо отполз в кусты и не отсвечивал, никто не знал где он и что с ним. Обосрался и смылся.
А на камеру на титушню поорать в мирное время - прям Супермен.
Я так розумію, що той мер діє так усюди, де треба, і де це зовсім недоречно ще й по хамськи. Просто в цьому випадку співпало, що його енергія пішла у потрібне русло! А от мені цікаво що то за загінів хлопців у броніках з тією сепаратистською жіночкою? То якась приватна охорона чи що? Такий чималенький загін
Ответ дляАпель-синка
Ну, інші чомусь в мирний час не ’проорали’ і що? Ще раз, на відео загалом з тією тіткою під сотню мужиків і купа автобусів. З мером поліцейський, пожежна, кілька військових. І це таки сміливо. В даній темі розглядають конкретне відео 4 річної давнини. Обісрався він чи ні зараз - то вже інше питання і не до мене, бо мене з ним не було.
Ответ дляZanka_
мер ходит с охраной, где-то есть еще такое??
Ответ дляSveta7
Саме так!
Ответ дляСЕНА
зеленый коридор организовал Живицкий, мер требовал данные людей, но когда получил по шапке, то его отпустило
А почему никто из присутствующих жителей не остановил истеричку как вы его назвали? Там много жителей Конотопа насколько я понимаю? Почему все сидят язык в жопу засунули, один только пытается чтото сказать и когда появляется , надо признать крайне эффектно ваш мер, ктото кричит ’ура!! Наконец-то ’. По идее, ему должны кричать-вон отсюлп, пиарщик, клоун. Но блин, может видео плохо смотнитровано, выглядит как будто все-таки красавчик и люди его в данном случае поддерживают
Tatyana 29• 26 апреля 2022
Ответ дляLynx_1992
Мои родители из Конотопа. Не популярная здесь личность (хотя.. кто-то ведь за него проголосовал - значит, среди них популярная, но я таких не знаю). В этом конкретном эпизоде он, как показала история, был прав, но представьте себе, что будет, если мер во ВСЕХ важных вопросах касающихся жизни города будет вести себя так, как ни видео. Хотели бы себе мера-истеричку или мера-дипломата?
А ви хотіли референдуму,напевно?
Tatyana 29• 26 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Він діє згідно законів України в даному випадку
А по вашому можна тримати себе в руках коли бандюки владу хочуть змістити українську?
Та по ходу, їй хотілося референдуму
Tatyana 29• 26 апреля 2022
Ответ дляLynx_1992
А по-вашому, як треба себе поводити з директоркою місцевої школи? Керівником трамвайного управління? Будь-ким, чиє бачення проблематики не співпадає з його баченням? Бо він ЗАВЖДИ діє саме так.
Зараз ми обговорюємо саме це відео
Ответ дляLynx_1992
Треба діяти насамперед вважаючи на інтереси ДЕРЖАВИ, потім все інше.
Кому не подобається - на педерастію хай шурують і проводять референдуми.
Ответ длядивчинка
вы же зашли просто поделится видео, услышали комменты жителей, они отличаются от эффекта от увиденного, что вам еще надо? зачем так усердно доказывать, судя по 1 видео 4-х летней давности, что все не так, как говорят местные, странно, как минимум...
Ответ дляkicyunka
Ну позиція в нього завжди була антиросійська. Це єдине за що я його поважаю. Він не запроданець це однозначно. Але він популіст, який вміє тільки відосіки робити, іноді на цих відеороликах він присвоює собі чужі заслуги, іноді розповідає про якісь плани які не збирається втілювати. Майже всі відео дуже емоційні і нього. Але на ділі толку від нього зовсім мало
Це точно. Погоджуюся з кожним словом.
Ответ дляСЕНА
На вопрос ответите? Или вы другой национальности?