Вже десь неділлю мене не покидає відчуття, що скоро все закінчиться (Арестовича слухаю рідко, у півтора місяці не вірю), проте є щось в середині, що підказує, що трішки залишилося.
В житті декілька раз таке було сильне відчуття, і збувалося. Я не таролог, не гадалка, не відьма, просто якась інтуіція, абсолютно не підкріплена ніякими фактами і новинами військовими.
Є таке відчуття, що закінчиться воно раптово, так як і почалося. Може в когось теж таке відчуття?)))
Ответ дляОлечка79
Началось … один знакомый с зсу)))
У меня их куча и в сбу тоже и каждый говорит по разному . Вы истеричка, уж простите , вам давно надо уехать , это как тут есть ещё одна неюля, вы с ней как сестры близнецы прям
Это вы какая-то странная, где увидели истерику? У меня её вообще нет.
Aksinia8555• 26 апреля 2022
Ответ длячир
Их гнали оттуда всем, чем только могли. Там настоящий ад был для выродков. Это пуйло кацапам втирает о якобы сами ушли, в качестве жеста доброй воли.
Странно, что из Харьковской области, с 24 февраля не могут погнать так как из Киевской . Окуппированых областей до хера, город под ежедневными обстрелами . Позиции рашки 10 км от города и всё никак не отгоняются ....
Ольга_1301• 26 апреля 2022
Ответ дляmenina
Закінчиться обов´язково. Але не скоро. Ви ж бачите, намагаються розіграти карту із Молдовою. Вовтузяться і на сході і на півдні... Скільки рашистів було 170-150000? Уявіть ще скільки їх у нас залишилось.
22000 подохло і 80 000 санітарні втрати.
І скільки там їх залишилося?
А нас все озброюють))))
І скільки там їх залишилося?
А нас все озброюють))))
Ответ дляMarka34
Ну такоє.
Хто буде воювати?
Руськіє диванні вояки?
Хто буде воювати?
Руськіє диванні вояки?
Я вірю в ЗСУ, але не потрібно недооцінювати рашистів, по перше їх кількість і нажаль їх ненависть до України, послухайте інтерв´ю, які беруть у звичайних людей там, що вони говорять про війну. 80%- неадекватів. Тому нажаль там є кому воювать і нажаль є чим.
Ответ дляОльга_1301
І скільки там їх залишилося?
А нас все озброюють))))
І скільки там їх залишилося?
А нас все озброюють))))
Свіже м´ясо підвозили. Тому похибка десь 5000-10000.
У них такі значні втрати...як ті рашистські мамки це все терплять? Ходила по їх тг-пабліках офіційних...така тиша, поодинокі похорони і все.
Ответ дляОльга_1301
А їм у відповідь, бо це зачепе не лише Україну, а й Європу. Та і саму ерефію.
ядерную войну никто не будет начинать, иначе конец всему человечеству
пока что НАТО даже на территорию Украины не заходит
а вы думаете из-за Украины они ядерную войну начнут????
Sakura-18cb• 26 апреля 2022
Ответ дляОлечка79
Мая)
Бо я жду 16 мая . )Где то услышала и схватилась за эту дату. Жду . Так легче
Ой, мы так 12 марта ждали…а 13 настал ад там, где мы были
olgabaluta• 26 апреля 2022
Ответ дляmenina
Мамкам пох, они ещё мяса нарожают, дурне діло - не хитре!
Ответ дляanducci
Если вы бы конкретный факт или соображение написали, было бы полезнее. Каждый мог бы свой вывод сделать.
Може ви і праві, але якщо можливість є, то чому не скористатися порадою і не виїхати вчасно? Російська орда продовжує напад і що буде навіть сьогодні вночі важко вгадати. А Одеську область вони явно дуже хочуть. Захопити не захоплять, але люди в небезпеці.
Елена-0f43• 26 апреля 2022
Ответ дляFinetouch
Только что разговаривала с крестным, он в ЗСУ, много не сказал ( нельзя им много говорить), сказал выезжать с области
Какой области намекните.
VivaForever• 26 апреля 2022
а я думаю что не будет такого, что все закончится одним днем. это будет размазано во времени. сначала наши остановят их наступление и начнут контрнаступление. эти суки начнут окапываться, держать оборону на окуппированных территориях. и они не уйдут, пока им сверху не дадут команду. и вот вопрос что должно произойти ,чтобы эту команду дали? это явно не внешний дефолт, который мы все ожидаем в мае. а внутренний дефолт пока не прогнозируется