daria00000• 26 апреля 2022

Вірю, що скоро все закінчиться

Вже десь неділлю мене не покидає відчуття, що скоро все закінчиться (Арестовича слухаю рідко, у півтора місяці не вірю), проте є щось в середині, що підказує, що трішки залишилося.
В житті декілька раз таке було сильне відчуття, і збувалося. Я не таролог, не гадалка, не відьма, просто якась інтуіція, абсолютно не підкріплена ніякими фактами і новинами військовими.

Є таке відчуття, що закінчиться воно раптово, так як і почалося. Може в когось теж таке відчуття?)))
Аюшка• 26 апреля 2022
Ответ дляJR-88
Считаю, что закончится благополучно для нашей страны, но не в апреле и даже не весной.
А летом

мамакоти• 26 апреля 2022
А у меня чувство, что Соловьева или Скабееву скоро реально убьют, чтобы снизить накал на ТВ.
Аюшка• 26 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
У мене є відчуття ’вялотекущей’ війни. Основна фаза позаду, потроху все повертається до нормального (якщо так можна сказати) життя. Але сирени нікуди не дінуться ще дуже довго.
Вы с какого города?
Zelenkа• 26 апреля 2022
Ответ дляАюшка
Вы с какого города?
Gortenzi9• 26 апреля 2022
Ответ дляo.lyesya
Останній три дні теж маю таке відчуття
І я так само. Скоро все закінчиться. Вірю в це
Колючая Роза• 26 апреля 2022
Ответ дляtishka8
ой, я только вчера читала предсказания покойного Иона Одесского
он умер в 2012 и предсказал войну на Донбассе и войну Украины с Россией.
написал,что Первая Пасха будет кровавой. Вторая Пасха-голодной. А третья-победной
аха....и он же говорил, что не будет отдельно Украины и россии, а будет святая русь....да ну нафиг такое
luizka• 26 апреля 2022
Ответ дляtishka8
вы в это верите? если пару ракет им кинут, они ядерную ракету кинут
Опять за рашу топите?
мамакоти• 26 апреля 2022
Ответ дляКолючая Роза
Ну так Арестович предлагает называться Русь Украина, чтобы отжать у россии назад наше же наследие. К тому же, россию создали в Киеве, как ни крути.
ok1904• 26 апреля 2022
Ответ длямамакоти
В цьому є сенс , якщо прочитати в оригіналі Едгара Кейсі, його пророцтво

mari_klim• 26 апреля 2022
Ответ дляlilykas
Если кинут пару ракет на питер и москву,то скоро закончится.
Ядерных.
Ну и на Крым обязательно
Лорисель• 26 апреля 2022
Не знаю. Я боюся, що якщо почнеться на Придністров´ї- то звідти полізе на ЗУ і сховатися буде ніде. Зайдуть через Чернів.область на ЗУ.
Лорисель• 26 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Основна фаза позаду? Як раз ні. Основна попереду. Так я обстрілюють зараз усю Україну -ще не було так. Взялися навіть за малі містечка. Знищують залізнмцю З Придністров´я почнеться пекло і дай бог щоб не пішло на ЗУ
ok1904• 26 апреля 2022
Ответ длямамакоти
Ще момент в оригіналі молитва за Україну , слова О.Кониського звучали так:
Боже великий, єдиний,
Русь-Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.

Світлом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до краю,
Ти нас, Боже, зрости.

Молимось, Боже єдиний,
Русь-Україну храни,
Всі свої ласки-щедроти
Ти на люд наш зверни.

Дай йому волю, дай йому долю,
Дай доброго світа,
Щастя дай, Боже, народу
І многая, многая літа

Музика М.Лисенка.
Zelenkа• 26 апреля 2022
Ответ дляЛорисель
Я про відчуття, а з ПД воно летіло із перших днів, хто живе поряд на Вінничині, прекрасно це бачили.
Лорисель• 26 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Я кажу про піхоту і танки. Ось що страшно. Вони з Придн.можуть через Чернів.область двинути на Західну
mari_klim• 26 апреля 2022
Ответ дляFinetouch
Только что разговаривала с крестным, он в ЗСУ, много не сказал ( нельзя им много говорить), сказал выезжать с области
А почему вы до сих пор не выехали? Вы же уже тему выезда недели три поднимаете? Уже даже на границу к Румынии не поедете, хотя несколько дней назад спрашивали... И была такая возможность. Теперь все..
Invictusgirl• 26 апреля 2022
Ответ длямамакоти
Вони на задвірках Київської Русі,створили своє болото
Як вигнанці
https://universum.lviv.ua/journal/2011/6/dashk.htm
Колючая Роза• 26 апреля 2022
Ответ дляtishka8
невнимательно читали...за пасхи он написал ’после его смерти’
Лорисель• 26 апреля 2022
Ответ дляJR-88
Початок червня.літо

Chernobai• 26 апреля 2022
Ответ дляanducci
Яким чином вони цієй ночи змогли би опинитись тут? Я слідкую за новинами з Николаєва, щоб, якщо що, мати час на евакуацію. Ракетні удари лякають, але ж імовірність попадання саме в мій будинок не настільки велика, щоб виїзджати.
Можливість виїхати у нас є, але не така, що це буде для нас по типу відпустки.
Вы за новостями следите? Взрыв на мосту ни о чем не говорит? Это не тайна, в новостях писали. И боюсь тут как раз замешана пмр
ok1904• 26 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Як вигнанці
Так вигнанець злодій- князь
Vicira_81• 26 апреля 2022
Ответ дляFinetouch
С какой?
Виктория-8a35• 26 апреля 2022
Верим, закончится✊✊✊
Мне тоже кажется, что если это все закончится то очень резко,
mari_klim• 26 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Ви у кожній темі це пишите. Для чого?
Просто потрындеть. Несмотря на беременность. Странные женщины...
Invictusgirl• 26 апреля 2022
Ответ дляok1904
Так вигнанець злодій- князь
По суті племена різних мокш,удмуртів,та інших дикунів .
Коли вже в Київській Русі була цивілізація,вони були дикунами
Так дикунами і лишилися
Мирослава_• 26 апреля 2022
Ответ дляMarka34
Ви у кожній темі це пишите. Для чого?
і я помітила це. Думала, що тільки в мене таке враження
Finetouch• 26 апреля 2022
Ответ дляmari_klim
Не хотелось уезжать, и сейчас не очень хочется. Но завтра, послезавтра поеду. Будет спокойно вернусь
sobacura• 26 апреля 2022
Ответ дляЮлия-7443
Да, как с Киевской области
Для нас це було трохи несподівано звичайно, але деякі люди спілкувалися з окупантами... і от вони казали: ’Сейчас мы все вывезем, и если нас никто не тронет, то у вас все останется целым’. Так і сталося, вони вивезли всьо, техніку, машини, багато накрали транспорту, колони йшли викрадених машин, різних. Перед відходом підірвали боєприпаси, десь з хвилин 40 бахкало і бухало, наче в коробку з феєрверками кинули сірника. А потім підірвали міст і все, аля улю. Вночі зайшли наші військові.
тин-8• 26 апреля 2022
Це все надовго. Вони століттями нас ненавиділи і прагнули знищити, тож зрозуміло, що уже не відступляться та йтимуть до кінця. Так що, думаю, війна не швидко скінчиться, бо тупого м´яса у раші багато
Mrs.Ochmonek• 26 апреля 2022
Ответ дляmenina
Свіже м´ясо підвозили. Тому похибка десь 5000-10000.
У них такі значні втрати...як ті рашистські мамки це все терплять? Ходила по їх тг-пабліках офіційних...така тиша, поодинокі похорони і все.
Думаю, рашиській мамці краще, щоб синачка не дома сидів і водку жрав (інтелекту і працелюбства там все одно нема, щоб він був здатен заробляти гроші нормальним способом), а ішов на війну - отримувати виплати і везти їй украдене.
Там 95% солдат - не з москви чи петербурга, а з регіонів де розруха і кримінал процвітає.
Такій мамці краще, щоб син-вилупок загинув, ніж її приріже по п’яні колись. А якщо ще і компенсацію дадуть - то тим більше.
Там зовсім інша логіка і цінності