Katya_sha• 27 апреля 2022

Дівчата з маленькими дітьми, коли плануєте повертатися?

Дівчата, у кого маленькі діти 2-3 роки, коли ви плануєте повертатися в Україну ( особливо Київ)?
Я зараз з дитиною в Польщі , дуже хочеться додому, до чоловіка. Але не знаю, скільки ще треба чекати ....
Викуся29• 27 апреля 2022
А какая разница возраст детей? Если старше, то не жалко что ли

dorik• 27 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
+++
pupsik_y• 27 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
Как по мне разница есть. Что ехать в поезде с 2-х леткой и с 10 летним ребёнком. А если приехать , и снова назад придётся вернуться?
Сама думаю в мае, если не станет хуже теперешнего .
max2013• 27 апреля 2022
Ще ж залежить від того де те ’ додому’ і чи є куди повертатися.
ZhukOlena• 27 апреля 2022
Я з Борисполя. Доньці майже 3 роки, теж в Польщі. Ще травень точно перечекаю
Викуся29• 27 апреля 2022
Ответ дляpupsik_y
Ну да. Все понятно. Только у вас малыш. У остальных послушные роботы
E-ducate• 27 апреля 2022
Моїй меньшій дитині 2.5 роки, я не виїжджала з України, і вже 2 дні в Києві.
Але ... рішення де зараз вам і вашій дитині краще можете прийняти лише ви, базуючись на своїх можливостях, відчуттях, ба, навіть, інтуіції
VivaForever• 27 апреля 2022
мы вернулись.моему 8. действительно вижу больше детей постарше или вообще грудничков
автор Katya_sha • 27 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
До чого тут « жалко»?
З маленькими дітьми зовсім інші турботи , ніж з дорослими

ZhukOlena• 27 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
Різниця в тому, що з дорослою дитиною легше в дорозі. Як згадаю свій марш-бросок з Києва до Польщі
автор Katya_sha • 27 апреля 2022
Ответ дляpupsik_y
І я так вважаю
Викуся29• 27 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
А у кого двое малкньких. То что
ZhukOlena• 27 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
А у кого двое малкньких. То что
Теж важко було добратися. Тому краще ще почекати. Ви якось агресивно налаштовані
автор Katya_sha • 27 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
От і я згадую це ...
Викуся29• 27 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Та я очень добрая. Двое взрослых детей. Так что возвращаемся в мае с поляндии
автор Katya_sha • 27 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
А у кого двое малкньких. То что
Я не розумію Вашого негативу ? Чого так реагувати на відповіді? Що такого я спитала, що Ви так «дерзите»?
ViktoriyaM2013• 27 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
А у кого двое малкньких. То что
То в два раза сложнее
сладкий_ноябрь• 27 апреля 2022
Ответ дляpupsik_y
Никакой разницы вообще.
Вот вообще.
сладкий_ноябрь• 27 апреля 2022
Ответ дляKatya_sha
До чого тут « жалко»?
Например?

ViktoriyaM2013• 27 апреля 2022
Мы с дочкой 2х лет ещё сидим в Чехии, до конца мая точно.
Дорога туда, конечно ,жесть была( сильно не наездишся туда-обратно
olena_shch• 27 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
Хм у моєї 10 дітки розуму більше ніж у її новонародженого брата. Я ж сподіваюсь, здібності ваших дітей залежать від їх віку і у 10 років можна домовитись не кричати від коліків на весь літак). І не зригувати))). То у якому випадку легше?
сладкий_ноябрь• 27 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
В чем лёгкость?
Они тоже устают, хотят кушать, спать, им так же холодно и страшно.
pupsik_y• 27 апреля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Никакой разницы вообще.
Вот вообще.
Ну если вам никакой, это не значит что всем никакой. Я сказала свое мнение и опыт поездки в поезде где в одном купе 18 человек, и детям нужно спать есть и менять подгузник.
Закусенец• 27 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
А у кого двое малкньких. То что
А у кого трое то что
dorik• 27 апреля 2022
Ответ дляKatya_sha
От і я згадую це ...
И я вспоминаю. С маленькими детьми до 5 лет на границе пропустили, к счастью без очереди, через автомобильный проезд. А моя 10- летняя мёрзла 5 часов в очереди и рыдала от усталости,холода. Вспомню, страшно. Но главное,что мы в безопасности.
Викуся29• 27 апреля 2022
Ответ дляЗакусенец
А у кого трое то что
То те с папой вынхали всей семьёй
ViktoriyaM2013• 27 апреля 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
В чем лёгкость?
Легче не равно легко.
Договорится с 7леткой проще, чем с годовалым, правда?
Закусенец• 27 апреля 2022
Ответ дляВикуся29
То те с папой вынхали всей семьёй
То нет
сладкий_ноябрь• 27 апреля 2022
Ответ дляViktoriyaM2013
Легче не равно легко.
Но к примеру годовалому спать проще и удобнее, чем 7летке.
Викуся29• 27 апреля 2022
Ответ дляЗакусенец
То нет
А где папаня делся