Болят руки, спина, шея. Остеохондроз. Дома помагал нимесил. Сдесь только по рецепту. Нурофен и т. Д не помагает. Кто знает какие таблетки без рецепта можна купить наподобие нимесил. Спасибо всем
ksenichka_ksenia• 27 апреля 2022
Самый обычный диклофенак, мазь гель 5%. Он же есть и в таблетках,но по рецепту скорее всего будет. Вольтарен то же действующее вещество, но намного дороже
ksenichka_ksenia• 27 апреля 2022
Можно еще ибупрофен, он нпвс тоже, но побочек меньше и не такой сильный
Saintpaulia• 27 апреля 2022
Купіть коврик для йоги чи пілатесу. Я серйозно. Навіть 15 хв найпростіших вправ для спини і шиї за кілька днів покращать самопочуття. Але робити рівно так, щоб не викликало неприємних відчуттів, поступово збільшуючи навантаження. Якщо боїтеся вдома самі, пошукайте, може поляки проводять безкоштовні заняття для біженців
Ответ дляSaintpaulia
Попробую спасибо
Saintpaulia• 27 апреля 2022
Ответ дляВера15
При болях не надо. Я сама ходила на йогу год, отлично, даже давление стало норм(а я гипертоник), но если болит спина, сразу нужно убрать острый период, а потом занятия.
Напевно залежить від того, наскільки гострий. Я почала робити якраз через болі, мені дуже допомогло. Але болі не були дуже інтенсивні. Автору написала, що пробувати акуратно. Якщо дискомфорт при спробах робити вправи, то хай спочатку знімає гострий стан звичайно