Якось дуже дивно.
Підписують Штати ленд ліз,а Арестович каже,що до червня будуть зброю збирать,якраз коли будуть готові строковики в раші
Ответ дляЖужa
В Херсоні ж завтра (вже сьогодні) псевдореферендум повинен відбутися. Вот і кошмарять людей, що Україна по ним шпарить ракетами
та він сьогодні згідно новин, що поширювались, мав відбутись. всі чітко казали дату - 27.
тепер вже кажуть, що переграли - і на середину травня перенесли.
я ж вважаю, що референдуму не буде. навіть картинку вони не зможуть намалювати.
це ж не село в закутку Запорізької області, де до актової зали пенсіонерів зігнали та змусили на камеру руки підняти за приєднання до ДНР.
Ответ дляIfsogirl
Ну, скажем так, я верю что их разговоры перехватывают. И верю, что орки вполне могут говорить то, что они говорят. Также понимаю, что эти разговоры могут быть подставными. Один раз услышала шоканье и фрикативное «г».
и что?
в рашке разный говор есть
я верю, что все разговоры реальные.
в рашке разный говор есть
я верю, что все разговоры реальные.
alenkatravel• 28 апреля 2022
Ответ дляKyhia
Возможно не так быстро как хотелось её доставят((( и ещё может надо научиться ей пользоваться.
Но у меня уже сил нет, то 2-3 недели, теперь июнь /июль 😭
Та он уже до НГ сказал
Как можно так издеваться?
Екатерина27• 28 апреля 2022
Ответ дляТамилa 1
Удалено администрацией...
Да вы можете хоть завтра начать праздновать победу, только ж ничего от этого не поменяется. Не нужно ложно обнадеживаться
Ответ дляagata116
те що вони кажуть,
відрізняється від інфи Арестовича?
Відрізняється. Слухаючи Арестовича навіть не думаєш про наші втрати. Майкл Накі та Левієв повертають на землю та розповідають і про це. За Арестовичем нам дають зброю радянських часів. Ура. А Левієв говорить нам дають мотлох. Але це теж добре, бо без цього мотлоху воювати буде нічим. А Жданова взагалі слухаю відносно тактики та стратегії нашої та орочі
Кудряшкина• 28 апреля 2022
Ответ дляЕкатерина27
Наконец-то Советчица начинает открывать глаза и видеть реальность.
Иллюзии про скорое окончание войны уже спадают. И реальная картина начинает быть гораздо более реальной. А она в том, что войну нам никто не позволит закончить до того, пока США и Запад на решат свои вопросы с росией. И план поставки оружия расписан на года, а значит и война на года. Или вы думаете, что Америка впрягались за Донецк/Луганск/Мариуполь? Да чхать они на них хотели. И на нас всех. Им просто удобно использовать Украину как арену боевых действий и наших солдат как пешек в борьбе в росией. Не более того.
Удалено администрацией...
Ответ дляChernobai
так уже ж наши сказали, что это русские сами обстреляли.
сперва в наших пабликах написали, что типа спокойствие, наши бьют по оркам, когда пво сбило ракету, сказали, что русские сами в себя.
по просьбе одной форумчанки не пишу, что они орки
Якщо ви з Херсону, то може знаєте місцевість, бо схоже на правду по опису. Зальотна людина так не напише
инесса львовна• 28 апреля 2022
Ответ дляjulil
Нет. То сколько вошло и стоит на границе, не началась...Так, щупают..
Вы с какой стороны имеете ввиду?
Ответ дляЕкатерина27
Здесь нет смысла говорить об этом.
Все, кто хотел понять, понял давно уже.
Ответ дляChernobai
Якщо ім буде потрібно, то намалюють. Припускають, що може не відбутися із-за того, що Україна висунула вимогу про вихід з перемовин у разі проведення псевдореферендуму. Москву така вимога звичайно і не налякала би, але така анексія тягне за собою негайне прийняття шостого та сьомого пакету санкцій стосовно нафтового та газового ембарго. Враховуючи, що сьогодні рашка повідомила, що відключає Польшу та Болгарію від поставлк газу із-за відмови сплачувати за газ рублями, а це є порушенням договорів, Європа настроєна рішуче відреагувати на це. Плюс додати Рамштайн, де зібрались представники 40 країн з Європи, Азії, Африки, така собі антипутинська коаліція. Так що вихід України з перемовин з такою підтримкою за плечами, для москви це повна поразка як військова, так і економічна
Ответ дляЖужa
Вот кстати хотела спросить - а что конкретно сделают раше за такой пердимонокль газовый? И что будут делать страны, которые ещё зависимы от газа раши, если им его отключат?
Кудряшкина• 28 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
ничего не сделают)
будут платить все в рублях, никуда не денутся
Ответ дляIfsogirl
В країнах зараз газосховищі наповнені. Тому якщо росія іх і відключить, з півроку вони протянуть на своїх запасах. Але вони вже укладають договори з іншими постачальниками газу. Хто може буде приймати танкери з зрідженим газом. Найбільш складно Німеччені, в них логистика заточена під російський газ. Німеччину росія не відключить. А ті, поступово будуть вибудовувати інший логістичний ланцюжок. Європа вже зрозуміла, що росія буде іх шантажувати, а це не може будь-кому подобатися
Ответ дляIfsogirl
Непонятно что будут делать, только вот отключить газ - это фактически лишиться скважин вообще, ну разве что будут тупо в воздух газ выпускать, хотя не знаю возможно ли такое технически, и основного источника дохода. За что они жить будут и уж тем более воевать?
Ответ дляЖужa
мене вже жодні дії рашки не здивують. вони там вже гедь з глузду з´їхали. може провокують, бо вважають, що ембарго не буде. типу в котрий раз довести, що можуть майже базкарно робити, що їм хочеться.
що таке чергова аннексія проти того, що вони вже вчинили? навіть якщо брати лише з 24 лютого. тобто бити ракетами по території сусідньої держави можна і то не тягне на реально страшні санкції, танками заїжджати також. а так званий референдум, котрий крім них ніхто не визнає - то вже привід? чи вперше вони подібне витворяють? ні
я до того, що воно все вже так закрутилось, що хто зна на що вони ще здатні в агонії
Ответ дляChernobai
Мені здається, що путін себе веде як не в собі. Таке враження, що він не розуміє , що відбувається. Живе в якомусь вигаданому світі, де він може продовжувати вбивати, шантажувати та рахувати, що за це нічого не буде. Ааа ще є ядерна дубинка. Тілки Європа з Америкою вже зрозуміли, що раша - колос на глиняних ногах и вже не бояться її шантажу. Звідси всі ці дії, більш рішучі, ніж на початку війни
Ответ дляChernobai
писали Австрия и Венгрия готовы. кто-то там еще. какая-то итальянская компания рублевые счета открывала в газпроме
Напписали, що Австрія не буде спачувати рублями. Це повідомлення фейк було відправлено зі сторінки клона.
А Угорщину ЄС попередило, що сплата рублями буде порушенням санкцій. Оскільки Угорщина залежна від фінінсування ЄС, не буде лізти на рожон
Ответ дляChernobai
Из того что я слышала, все таки рашку частично уже прижали. Рашка еще больше переходит на танкерные перевозки газа и нефти на Китай и Индию, но суть в чем, что продают гораздо ниже рыночной цены. Никто сразу газовую трубу не задраит, постараются продержатся на уменьшенном потреблении и накопленных запасах, а тем временем будут стараться свалить нынешний политический режим в рашке. Как-то так мне это представляется. В этом свете меня еще очень волнует, а как мы сами будем проходить отопительный сезон!
Ответ дляInvictusgirl
Я навпаки вважала,що як підпишуть ленд ліз,то потрібну зброю дадуть швидко.
А тут зібралися до середини червня збирать сброю
А ви не забагато хочете? Ленд-ліз означає, що оборонно-промисловий комплекс країни, що надає цю послугу, буде працювати грубо кажучи на Україну: виготовляти нову зброю, боєприпаси, медичну продукцію тощо. Ви вважаєте, що це робиться за тиждень, а озброєння друкується зі швидкістю доларів?
На хвилиночку - це озброєння нашим ЗС ще потрібно вивчити та опанувати. Саме це все й зумовлює терміни - ближче до липня. Ви ж розумієте різницю між наступальною операцією супротивника (активною фазою), яка триває 2-3 тижні і наступом ЗС, які були раніше тільки в обороні?
І ще вам привід для ’зради’, якщо цього не озвучували тут раніше - ленд-ліз це не безкоштовна послуга. Розплачуватися доведеться довго.
Ответ дляЕкатерина27
А вы как раз паспорт успеете сделать, чтобы в Украину вернуться.