Мій пішов сам, мав лише військову кафедру, навчання далеко від зони бойових дій. Сам він менеджер в престижній фірмі. Тепер усі потихеньку повертаються до роботи, а його вже все, ніхто не випускає. Він не жаліється, але ж моєї зарплати на нас не вистачить, а йому на фірмі платитимуть мінімалку, бо вся зарплата була в конвертах. Цікаво чи є ще такі історіі?
Безимени890123• 27 апреля 2022
Не чоловік, але близька людина. 4 березня записався офіційно в тро, вже отримав зарплату, два тижні назад направили на полігон вишкіл проходити, виплати підняли.
Ответ дляmamaМия
Таке… від нього толку в тилу побільше буде
Ну а какой выход тогда? Вы пойдёте защищать родину?
Брата в разведку взяли, он карты умеет читать.
У мужа образование соответсвующее, жил и в казарме на полегоне и оружием умеет пользоваться . Любая помощь нужна и важна
Верная2014• 28 апреля 2022
Колишній пішов добровольцем. Зараз на навчаннях. Потім сказали на передову. Ще нічого не платили.