mamaМия• 27 апреля 2022

Є в когось чоловіки на навчаннях?

Мій пішов сам, мав лише військову кафедру, навчання далеко від зони бойових дій. Сам він менеджер в престижній фірмі. Тепер усі потихеньку повертаються до роботи, а його вже все, ніхто не випускає. Він не жаліється, але ж моєї зарплати на нас не вистачить, а йому на фірмі платитимуть мінімалку, бо вся зарплата була в конвертах. Цікаво чи є ще такі історіі?
kollarova-oksana• 27 апреля 2022
Будет получать от армии еще

автор mamaМия • 27 апреля 2022
Ответ дляkollarova-oksana
Будет получать от армии еще
Поки нічого
KaZk• 27 апреля 2022
Мой сначала был на учениях а спустя 2 месяца повезли на восток.
Но он офицер ( за месяц до войны уволился со службы)
автор mamaМия • 27 апреля 2022
Ответ дляKaZk
Таке… від нього толку в тилу побільше буде
Безимени890123• 27 апреля 2022
Не чоловік, але близька людина. 4 березня записався офіційно в тро, вже отримав зарплату, два тижні назад направили на полігон вишкіл проходити, виплати підняли.
Koksunya• 27 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
А сколько платят?
KaZk• 27 апреля 2022
Ответ дляmamaМия
Ну а какой выход тогда? Вы пойдёте защищать родину?
Брата в разведку взяли, он карты умеет читать.
У мужа образование соответсвующее, жил и в казарме на полегоне и оружием умеет пользоваться . Любая помощь нужна и важна
Polz• 27 апреля 2022
Ваш буде отримувати мінімалку плюс зп в армії. Це не малі гроші вийдуть
Nataliiaz• 27 апреля 2022
Ответ дляPolz
Не малі 30 тисяч +-?

Polz• 27 апреля 2022
Ответ дляNataliiaz
Не малі 30 тисяч +-?
Більше. Військові отримкують зп і премію бойову
omg_meow• 28 апреля 2022
близкий человек сейчас на учениях, пошел в начале апреля. зп обещали нормальную. пока не получал.
Polz• 28 апреля 2022
Ответ дляomg_meow
Платять один раз в місяць. В поточному за попередній. До 20 травня отримає за квітень.
Верная2014• 28 апреля 2022
Колишній пішов добровольцем. Зараз на навчаннях. Потім сказали на передову. Ще нічого не платили.
damjana• 28 апреля 2022
Пошел добровольцем, вообще без опыта, учится вот, по зп не в курсе