Дано: невеликий магазинчик у курортному місті (не в Україні), прекрасне розташування поряд з готелями, завжди повно клієнтів, постійний прибуток, хоч і невеликий. Десь місяць тому з´явився новий магазин поряд із нашим зі схожими товарами, але менший за розміром і з набагато меншою кількістю і вибором товару. На тому потік покупців у наш магазин припинився. Бувають дні, коли взагалі ніхто не заходить. Такого не було ніколи! В магазині торгує мій чоловік, я там не буваю практично, бо зайнята іншим. Чоловік мій якось бачив, як господар нового магазину щось сипав біля себе, а також лив воду, щось говорив. Каже, то магія по-любому. Я, будучи переконаним скептиком, починаю вірити. Ну що це, як не магія?
Люди, порадьте, як діяти? Що робити? Не бажаю зла конкурентам, не хочу мстити. Як повернути покупців?Може, хто мав подібний досвід?
Буду щиро вдячна.
Ирина-4ea5• 01 мая 2022
А что тут думать?
Низкие цены, посттерминал, широкий ассортимент, график работы, вежливый персонал, кассовый аппарат
По теме не подскажу, но когда работала в ТЦ, помню как хозяйка каждого магазина (который мне было видно, а мы все как в аквариуме были, стеклянные стены) чет делала - кто свечи жег и что-то с листика начитывал, кто-то жег пучки какой-то травы, кто-то купюрами товар обмахивал, у всех абсолютно висел в магазине глаз Фатимы (синий глазик такой), у некоторых всякие статуэтки типа Фортуны и т.д. И постоянно обвиняли друг друга в сглазе и ’пороблено’)
Ой, я как-то в ТЦ зашла в премерочную, а там свеча горит большая прямо под зеркалом, на свече что- то намотано, особо не рассматривала, но вид жуть. Перепугалась оставила вещи и ушла, планировала крупные покупки, но ну его. Смотрю за мной девушка зашла, тоже все оставила и вышла. Если что то делать, то так что бы людей не пугать
Ответ дляната0981
АхАх думаете вас в жабу превратят ?
Ответ дляdemra
АхАх думаете вас в жабу превратят ?
Ну стрёмно как то, во-первых, махать одеждой где горит свеча в маленькой примерочной как-то не очень, даже в целях безопасности, во вторых не думаю, что вам было бы приятно там находиться, магазинов было полно, выбор куда зайти был.
Ответ дляната0981
Свеча очищает помещение от плохой энергии
english book• 01 мая 2022
Зайдіть в той магазин і роздивіться,Не може такого бути,щоб у них всього менше ,а продають краще.
Можливо товару менше,але він кращий за якістю,чи ціна привабливіша.
До речі є така штука,коли дуже багато товару,і він розташований/розвішаний так,що його не можна розгледіти,то це мене теж не влаштовує.
Можливо там якась система знижок,чи ще щось.Треба зайти,або попросити когось зрівняти.
Ответ дляната0981
Буду знать, но не в примерочной ей место согласитесь, можно же поставить в уголок магазина (он маленький) или в конце рабочего дня зажечь, прям все приходят с негативом.
Ну людина чула дзвін, але не знала де він,
в примірочній ймовірно дзеркало, скоріше всього в ньому відображалося горіння свічки, для чого саме так не скажу.
Свічки ставлять в кутках для очищення