Прочла тему в топе, о том, что зеленский должен сказать слава богу за Украину. И задумалась
Вот мы все говорим слава Украине, но это ведь вроде неправильно, так нельзя говорить, можно только господа славить? Может война это нам наказание такое, за то, что так превознесли страну?
Ну как например был с Вавилоном - люди возомнили что моего дотянуться до Бога и он рассорил их всех ( дал разные языки)
Что думаете?
Только не пишите гадости, плиз
Что думаете?
Только не пишите гадости, плиз
Ответ дляМіражана
Десятиліттями внушали. Ще з совка пішло, коли над україномовними насміхались. Моя мама розказувала, як над нею сміялись в Харківському вузі, бо ’на українські говорить тільки село’. Взагалі багато технологій використовувалось, щоб все українське вважалось другого сорту. Всі роки незалежності, ви просто цього не помічали, бо скоріш за все живете в рускоязичному середовищі.
А мою маму за українську мову в інституті називали бандерівкою)) хоч вона з Вінниччини)
Ответ дляБасина
Мені сьогодні наснилось, що я наче серед моря на якомусь човні. Море штормить, хвилі. Навколо літають рашанські ветрольоти чи літаки, скидають бомби і десант на парашутах. Хтось по ним стріляє... І куди б я не повернулась, бачу, як тонуть кораблі. При чому всі носом вверх, тонуть швидко, я тільки носи і помічаю. Кораблі різні: і сучасні крейсери, і якісь дерев´яні зі щоглами...
От до чого воно?
А мені наснилося, що ворожий гелікоптер над нами на цвинтарі літає, поряд мама, якої вже немає на цьому світі, а тут щось сталося і цей гелікоптер падає і розбивається прямо перед нами. Величезний такий, я від жаху прокинулася
Ответ дляМіражана
Не знаю
Я с юго восточной Украины, из села
Никогда не насмехались ни над украиноязычными, ни над русскоязычными
Так же во Львове никогда меня никто не гнобил за русский
Так же во Франции я не встретила предвзятости к английскому
Мне кажется, это кто-то легенды языковые слагает
Я с юго восточной Украины, из села
Ответ дляBilolena
Это заповедь какая-то есть на эту тему? Или кто сказал что нельзя славить что-либо кроме бога?
Не знаю
Уде вроде выяснили что я придумала 😂
Ответ дляirina _d
Не, она уже бывшая, так что не получится)
Кстати, если она нажиралась горячей выпечки ( а хватала прямо с противня всегда) и прихватывал поджелудочная, то виновата была я, а не бог)
Ппц, сколько читаю про прибабахнутых свекровей (да и у меня самой первая свекровь была такая), недоумеваю. Как можно ненавидеть человека, которого любит твой ребенок? Ну это так, оффтоп.
Ответ дляБасина
Так і є. Нас завжди гнобили за нашу мову і культуру.
Простий приклад - хорошим тоном вважається, коли ти з рускоязичному перейдеш на російську мову, а не він - на українську. Навіть зараз, під час війни , на телебаченні до кацапів наші ведучі переходять на російську, а не просять їх взяти перекладачів і перейти на українську.
Це елементарна повага. Але її нема. Люди навіть не бачать проблеми...
І прикладів такого дуже багато в різних сферах.
Ответ дляБасина
От до чого воно?
Ужас!
Ответ дляМіражана
Ой, ну такое, за уши притянутое. Страна у нас двуязычная, вот и всё. Не стоит на этом акцентироваться.
И никто не поклонялся россии, даже если русскоязычный. Я вообще в россии родилась, но это абсолютно не делает меня поклонницей той страны.
Я очень люблю Украину, и мое русскоязычие не делает меня неукраинкой.
Ответ дляМіражана
Та просто україномовні легко розуміють і зазвичай володіють російською, бо вона досить поширена. А російськомовні з українською менше стикалися і їм важче. Тому й переходять. Чому б ні
Ответ дляirina _d
Я вам за ваше рускоязичіє нічого не кажу. Я говорю, що є проблема поваги до українського. До української мови, культури, української позиції. Ти не можеш прямо висловити свою думку, бо тебе обізвуть бендеровцем-екстремістом, що ’розколює Україну’.
Навіть ’Слава Україні’ і то проблема.
Ви в своєму рускоязичному середовищі може і не бачите проблеми, але я все життя її бачила і бачу і надалі.
Мені не подобається, що під час війни ведучі на українському ТБ переходять до лібералів-кацапів на російську. Має бути навпаки. Савік Шустер, 20 років працює в Україні і не спромігся вивчити українську мову, хоча знає 6 мов. Це елементарна повага до країни, в якій живеш і заробляєш.
Таких прикладів купа.
До українського нема поваги, бо нам завжди насаждали, що це другий сорт. Достатньо знати російську, щоб жити в Україні.
Це просто нонсенс.
Навіть ’Слава Україні’ і то проблема.
Таких прикладів купа.
Це просто нонсенс.
Ответ дляBabylady
хех)) з´явиться у вас невістка - зрозумієте)
так в нас закладено - підсвідомо сприймається, як суперниця
Ответ дляirina _d
Это из серии, как моя противная свекровь, приезжая к нам в гости, ни разу не сказала мне спасибо за приготовленную мной еду, всегда вставала из-за стола и говорила ’ спасибо, Господи, за борщ и пирог’, а я как вообще мимо проходила)))
Это она к вам обращалась))
Ответ дляlyuba111
Дивно, якби в Франції таке казали про французьку мову, бо більшість розуміє англійську. Ви ж самі розумієте, що проблема є.
Ответ длямамакоти
Ради малой части нашей страны путин готов безвозвратно бросить в пекло десятки тысяч солдат, сотни самолетов, тысячи ракет и танков. Готов смыть в унитаз миллиарды долларов, будущее собственной страны и свою репутацию. Готов утопить в позоре русскую нацию. Упырь шарит в истинных ценностях)

Ваши слова нужно писать во всех росийских соцсетях!
Ответ дляМіражана
Навіть ’Слава Україні’ і то проблема.
Таких прикладів купа.
Це просто нонсенс.
Навіть ’Слава Україні’ і то проблема.
Таких прикладів купа.
Це просто нонсенс.
Этого тоже не было. Я на Донбассе жила, никто не насмехался с украиноязычных у нас никогда. А уж более русскоязычного региона в Украине нет)
Ответ дляБасина
От до чого воно?
Головне, ви примітили під якими прапорами вони були? А помимо ’Москви’ там ’Пітера’ якогось чи ’Брянська’ не було?
Ответ дляМіражана
Ну да, в нас багато російськомовних українців. Вони з дитинства так розмовляли, і в засобах массової інформації переважала російська. Вона для них рідна, як би там не було, то не їх провина.
До речі, інша чимала частина ніби-то україномовного населення, теж не розмовляє українською - а суржиком!) в кожному регіоні своїм
Ответ дляlyuba111
Суржик це частина мова. В тій же Великобританії теж дуже різна англійська в регіонах, відрізняється від літературної. В Японії теж різна японська, по говірці вони зразу впізнають з яких регіонів хто. Це абсолютно нормально.