Миллка• 01 мая 2022

Спільний побут 2 родин в одному будинку

Усім доброго вечора. Так склалися обставини, що вимушені жити 2 родини в одному будинку. В одній родині 2 дорослих та 2 дітей, і в другій родині такий же склад. Уже прожили разом півтора місяці, і ще маємо жити разом мінімум 2 місяці, поки знайдеир житло окремо кожна.Але останнім часом стало дуже нагальним питання спільної купівлі продуктів та спільного приготування. Бо до цього часу було так: я готую переважно, купуємо ми теж з чоловіком переважно, і іншу родину це дуже влаштовувало, а тепер я запропонувала : або купувати роздільно і готувати кожен сам собі, або готувати почергово- наприклад: сьогодні обід та вечерю готує одна родина, а завтра- інша. І мені у відповідь говорять: це дуже погана ідея. Краще , мовляв, спільні закупи та спільне приготування. Бо як так, одна родина сидить їсть одні страви, а інша- інші, як дітям це пояснити. І я не можу переконати іншу родину і свого чоловіка, що так буде зручніше,особливо для мене. Бо я в прямому сенсі наче кухаркою влаштувалася( дуже цим виснажена.
І я хочу запитати, хто може мав такий досвід чи вимушено теж живе декількома родинами в одному будинку, де спільна кухня та один холодильник, як у вас проходить даний процес: купівля продуктів та готівля? Буду вдячна.
Хочеться знайти компроміс.
Karamel• 01 мая 2022
Погано, що чоловік ваш вас не підтримує і його треба переконувати. Варто перекласти приготування їжі на нього - і він змінить свою думку.
Якщо вже після тривалого проживання разом виникло таке питання то, звісно, краще готувати окремо. В холодильнику розділіть полки. Нічого страшного в цьому не бачу.
Вера15• 01 мая 2022
Треба тільки окремо, без образ. Просто поговорити і сказати, що заморилися на всіх готувати. Я по своїй сім´ї суджу, нас 5, всі їдять різну їжу, інколи є щось спільне. А тут чужим годити.. Зараз живу з дітьми в Польщі в сім´ ї, то ми готуємо собі те, що подобається нам.
Jekanchik• 01 мая 2022
Ответ дляМиллка
Наші куми.
Мене це питання турбує давно, насправді. Але 3 людини мене переконують, що мовляв, амбіції свої у сторону, головне щоб дітям було краще, але розумію що діти- це маніпуляція. І ще від них аргумент,що коли спільне приготування- так менше буде затрат на комунальні послуги.
Вам би над собою попрацювати, а не переконувати навколишніх. Ситуація доволі дивна,і якщо до цих пір вас влаштовувала, проблеа тільки у вас ..
Елена1265• 01 мая 2022
Ответ дляМиллка
Наші куми.

Так пусть они и стараются, чтоб их детям было хорошо, а не за счет вас делать хорошо))
Насмешили.
Если бы еще сестра или мама, тогда понимаю, почему совместное питание, я бы по-другому и не смогла.
А с кумовьями даже и не начинала бы общее питание. У детей есть родители, пусть делают им хорошо, вы своим и без их помощи хорошо сделаете. Ох уж и хитропопые у вас кумовья, кошмар!
LotusA• 01 мая 2022
Мы так жили, каждый покупает и готовит для своей семьи. Что за общак вы устроили и сами же страдаете от этого.
Что это за родини, родственники?
Mikulishna• 01 мая 2022
Ответ дляМиллка
Наші куми.
не понимаю, от чего пострадают дети, если им приготовит их мама, а не вы? коммуналка да, аргумент, но в таком случае дежурства по кухне по очереди, сколько можно на вас ездить
Ksu160576• 01 мая 2022
Ответ дляAliina
Не по темі, але цікаво. Вашому чоловікові вистачає одного яйця на сніданок?
і я вставлюсь: мій взагалі один сирий фовток пє видос не для слабонервних
Елена1265• 01 мая 2022
Ответ дляМиллка
Наші куми.
Не будем меньше коммуналки. От того, что вы готовите на всех, никто меньше есть не стал. Просто вы наготовите на два раза, а не на один.
Они вас там за дурочку держат?
Marsunia• 01 мая 2022
Чому Ви маєте страждати? І ще щось комусь пояснювати...жили місяць с родиною брата чоловіка. Окремий закуп продуктів і готування на кухні по черзі. Разом тільки на Пасху зранку сиділи за столом. Діти між собою ділилися смаколиками, ніхто не забороняв.
Samosovershenstvo• 01 мая 2022
Если люди опускаются к дешевым манипуляциям с детьми, то вы смело можете сказать, что вам это неудобно.
Можете сказать, что нашли себе подработку и будете заняты в компе днями, так что кума, становись на кухню и готовь. Мне сейчас некогда.

В любом из вариантов вы будете плохой. Так что выбирайте более быстрый и менее неприятный для себя первый вариант.
Леска• 01 мая 2022
Ой, мала такий досвід. Слава Богу зїхали. Допомогло трохи як готувала суто на свою родину. Вони вранці встали, нема що їсти, пішли в кафе. Ввечері прийшли нема шо їсти, поки приготували 23 година.
А то принадилися блін, задрало, я теж хочу зранку встати, а на столі сирники мене чекають, приміром.
Ksu160576• 01 мая 2022
Ответ дляМиллка
Наші куми.
я взагалі не розумію як ви то стільки витримали, ви - супермен!
Yana_pl• 01 мая 2022
Ответ дляМиллка
Дякую❤
Ттт, чек ділимо навпіл. Але є деякі моменти, той того не їсть, той того, особливо діти. І я теж намагаюся переконати, що окремр буде зручніше. Бо і так не легкий час у фінансовому плані.
Не треба нікого переконувати. Скажіть прямо, що ви вирішили своєю родиною харчуватися окремо, готувати окремо собі, і купляти, що ви їсте і тільки собі. А розмови то дурно витрачаєте час. Звісно вони на таке не підуть, бо друга жіночка не дурна, і баче що вас можно добряче впрягати. Чого ваш чоловік вас не жаліє, не розумію.
Iri_na• 01 мая 2022
Мы сейчас временно живём с моими родителями с начала марта. Мама предложила
Готовить отдельно, мне это было в дикость, но ок. Я с мужем и сыном питаюсь отдельно от моих родителей, хотя финансово могли покупать продукты на пятерых. Мама практически не готовит. На мне готовка, сын с удалённой учёбой, моя работа и прогулки с мужем. Мои родители на пенсии. Ничем не заняты. До этого всё было отлично, сейчас ищем отдельное жильё, хотя в этой квартире есть моя доля. Как то так
Love_Love_Love_• 01 мая 2022
Ответ дляМиллка
Наші куми.
І більше витрат на харчове сміття.
Леска• 01 мая 2022
Тому 2 руками за окреме готування.
Нічого страшного, ми жили в комуналці, кожен собі готував окремо, ніяких питань не виникало.
Yana_pl• 01 мая 2022
Ответ дляМиллка
Наші куми.
Хитренькі ваші куми, шо тут казати.
Соседка Маши• 01 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
Только, одни на завтрак приготовят бутерброды, на обед куриный бульон, а на ужин - спагетти с сосисками. А другие на завтрак блинчики с творогом, на обед борщ, а на ужин мясо по-франзуски с кашей и салатом 🤷🏻‍♀️
Ну и нормально, разнообразие.
Вы наверно имеете ввиду что 1- е меньше потратят, но нет и сыр, колбаса ( сегодня делала на завтрак гренки с тунцом, яйцом и зеленым луком и не дешево и у плиты с гренками постояла ) и сосиски нынче дорогие, с бульон конечно в обед сомнительное блюдо но возможно он будет с кусочком курочки и яйцом.
Karamel• 01 мая 2022
Ответ дляМиллка
Наші куми.
Головний аргумент, що вас це не влаштовує.
Маєте повне право відмовитись і ніхто вас не заставить на когось готувати:)
PmB• 01 мая 2022
Ответ дляjana.jana
Сочувствую конечно.Набирайтесь смелости и говорите чтоб вам помогали
Странно звучит ’помогали’
agata116• 01 мая 2022
я бы не ела еду чужих людей, мало ли что они там затутили....с недовольной миной.
Елена1265• 01 мая 2022
Ответ дляIri_na
Так а чем родители вам мешают? И от чего вас спасет переезд? Я так поняла, ваша мама предложила готовить отдельно, чтоб вам было легче и вы готовили только на свою семью, а не на семью+родители т.к. ваша мама вообще готовить не желает
PmB• 01 мая 2022
Ответ дляshkoda_anna
Якщо слів не хочуть розуміти, мовчки купили продуктів для своїх потреб, приготували на свою сім´ю, сіли,поїли. Все.
Навіщо витрачати сили на умовляння, вам не підходить спільне приймання їжі, маєте право не хотіти.
Проблема в муже автора . Йому нэвдобно.
_inka_• 01 мая 2022
Нормальный вариант скидываться по определенной суме раз в неделю на покупку продуктов, эти деньги должны лежать так, чтобы у всех был к ним доступ: надо пойти в магазин, что-то купить, кто-то берет и идет, в идеале раз неделю идти/ехать совместно в магазин, чтобы каждый брал что хочет. Закончились эти деньги, скинулись опять.
Понятно у каждого свои вкусы, предпочтения, если кто-то что-то покупает лично себе, то за свои деньги.
И готовить по очереди.
Например, утром все едят, что хотят, а обед и ужин один день готовит одна семья, второй - другая
Karamel• 01 мая 2022
Ответ дляMikulishna
Мабуть, кума так готує, що діти страждають:))))
demra• 01 мая 2022
Ответ дляМиллка
Дякую❤
Кухарке привет !
Решка7777• 01 мая 2022
автор , только отдельно
иначе замахаетесь
мы как-то влетели на отдыхе с ’общими’, я офигела подведя итого
сам мы ровно в 2 раза меньше спускали евро в Греции, в сравнении вместе
annetta888• 01 мая 2022
Автор, готовьте просто по очереди. Первый день - Вы, второй день - вторая семья.
Мы сейчас тоже живем 2 семьями, но у нас ситуация другая - каждый старается показать свой кулинарный талант Но очень многому научилась за это время.
Извлекайте пользу
PmB• 01 мая 2022
Ответ дляМиллка
Наші куми.
Детям пофигу.
Yana_pl• 01 мая 2022
Завтра зляжте з головним болем, і кажіть, хай замість вас чоловік готує. І так три дні поспіль. Чоловіка і за день попусте, але закріпити результат треба)). Ще такого не бачила, щоб чоловік був на стороні іншої сім´ї проти дружини. Ти ба який.