02 мая 2022

Договір на пологи? Скільки платити лікарю?

Доброго дня. Мами підкажіть будь ласка, хто нещодавно народжував в Києві, які зараз ціни? Я підписала договір з лікарем, але про вартість він не сказав, має бути планове кесарево по показанням. Яка зараз вартість кесаревого? Як відбувається з оплатою одразу після операції чи після того як переведуть з реанімації, анастезіологу потрібно окремо платити? Чи просто віддати всю суму лікарю, а він має сам поділитися з командою? Буду вам вдячна за підказки.
Fotografkiev 02 мая 2022
Якщо ви офіційно підписали договір на пологи, то платити маєте в касу пологового, а не в руки лікарю.
автор Gala-1986 02 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
Якщо ви офіційно підписали договір на пологи, то платити маєте в касу пологового, а не в руки лікарю.
Але, там не був прописаний пологовий, а надавач послуг саме лікар його ініціали і прізвище. Договір конкретно з ним!
Леска 02 мая 2022
Ответ дляGala-1986
Але, там не був прописаний пологовий, а надавач послуг саме лікар його ініціали і прізвище. Договір конкретно з ним!
То що це за договір без фін складової, відповідальності сторін?
bumbi 02 мая 2022
Ви застраховані? Держава оплачує за Вашу операцію.
автор Gala-1986 02 мая 2022
Ответ дляЛеска
То що це за договір без фін складової, відповідальності сторін?
Це типу просто домовленість з конкретнтним лікарем
Katy_Kat-e2f0 02 мая 2022
Я платила после операции. Суму врач говорит заранее.
Fotografkiev 02 мая 2022
Ответ дляGala-1986
Але, там не був прописаний пологовий, а надавач послуг саме лікар його ініціали і прізвище. Договір конкретно з ним!
Дуже дивний договір. Він ФОП?
judit 02 мая 2022
я коли домовлялась це було на словах, лікар вже сам з цієї суми ділився
jannjann77 02 мая 2022
Ответ дляGala-1986
Але, там не був прописаний пологовий, а надавач послуг саме лікар його ініціали і прізвище. Договір конкретно з ним!
А лікар буде вас оперувати у себе вдома і своїми інструментами?
dvq 02 мая 2022
Київ, Багоутівська. В касу платила 3000, потім ціну підняли до 5000грн це вважається благодійний внесок, якщо окрема палата люкс доплата 300-500грн доба
Лікар також до пологів не повідомила суму вдячності, потім сказала +15000 звичайні пологи без ускладнень. Якщо у вас є кошти і вам лікар подобається то можна і більше, а взагалі пологи в Україні безкоштовно, знаю випадки дівчата збирали чеки або робили оплату за всі послуги карткою, тоді писали заяву на повернення коштів.
Svetlana -8891 02 мая 2022
Також при плановому кс в держ. лікарні лікар повідомив, що так як в країні військовий стан, взноси та оплати відсутні. Але вже на ваш розсуд Ви можете або віддячити лікаря або ні.