Всім привіт. Просто тему для поговорити)
У нас з чоловіком кредит іпотека під 7 % на 5 років.
Знаєте там в контракті є пункт, що якщо з економікою щось стає погано…ну як у нас 🙄
То там процентна ставка може вирости до 30%.
Може хтось в цьому питанні розбирається.
На що буде орієнтуватись банк, на курс долару? Чи на що? Бо навіть 15 % це вже адіще…а 30 взагалі…і ясно що зараз не такий яас щоб «піднажати» і скоріше закрити.
ИннусичкаЯ• 02 мая 2022
Автор,співчуваю,да у нас в країні дійсно іпотека,дуже ризикова справа,якби русня відвалила,ми б дуже гарно жили, ех
Так, держава зараз не компенсує по програмі 7%. У мене Кредобанк, теж під 7%, те, що не компенсує держава, вони нараховують у комісію. Я поки взагалі не плачу, навіть частково, до червня. Але по новій ставці я і не зможу платити 100%. Чоловік без роботи, я виїхала на роботу за кордон, але ще чекаю документи і не зовсім зрозуміло, як буде з фінансами. Банк радить платити, хоча б щось, але на весь час військового стану вони не мають права нараховувати штрафи, і забирати квартиру теж не мають права. Після перемоги будемо із цим розбиратись. Попередньо, після війни, та сума, що не платилась під час війни, буде розкидуватись по графіку. Якщо зможу платити, то буду платити і під час війни. Квартира в Києві. Але маємо розуміти, що платитиме іпотеки мінімальний відсоток клієнтів і держава буде змушена допомагати банкам...реструктуризація, часткове списання. Десь читала, що лище 10% клієнтів зможуть виконувати свої зобов´язання по іпотеці у повному обсязі...