.Апельсинка.• 03 мая 2022

Поділ земельної ділянки прибудинкової на 2 частини. Яка процедура?

Є приблизно 20-25 сотих землі коло будинку. Хочемо розділити на половину і продати. Яка процедура? Зрозуміло, шо після війни
автор МамаБест • 03 мая 2022
Зараз нема доступу до публічної кадастрової карти? Чи то в мене щось не працює...

Selena*• 03 мая 2022
Ответ дляМамаБест
Мабуть ще немає.
Вам треба звернутись до місцевого землеустрою с заявою щоб виділити (поділити) ділянку в натурі та поставити мітки GPS (приїжджає бригада з землеміром). І т.д. Але я не знаю, чи працють зараз ці держ.установи.
Бо реєстр майнових прав ще нормально не запрацював.
автор МамаБест • 03 мая 2022
Ответ дляSelena*
Мабуть ще немає.
Ясно. Дякую)
безуминка• 03 мая 2022
Зараз хоч і відновлять доступ до реєстру речових прав,то дзк поки ні,тобто всі операціїї з землею зробити неможливо.А взагалі власник робить нотаріальну заяву про поділ,а земельщики потім ділять ділянку,роблять тех.документацію та реєструють право на дві окремі ділянки і далі можна відчужувати.