Прошу допомоги.
Відправляю дещо для свого знайомого, що зараз в ЗСУ, хочу додати від себе якість плюшки корисні, але не такі близькі відносини, щоб відправляти шкарпетки чи білизну тощо... Він не палить, не вживає енергетики.
Отже, кладу каву, цукерки, печиво, енергетичні батончики, вологі серветки. Щоб ще додати корисного?
TatianaMal• 03 мая 2022
Мне говорили, что с едой проблем нет, а вот белье как раз необходимо. Стирать часто негде, выбрасывают, надевают новое.Влажных салфеток можете положить, медикаментов
Ответ дляЮся шопоголик
У вас діти є?
Дитячі малюнки бачила на блок-постах розвішують хлопці)
Дівчата що готують їжу хлопцям так само малюнки вкладають у посилки
Ні )
Ответ дляTatianaMal
Так, з їжею саме проблем немає наче, але ж хочеться порадувати )
Серветки вологі теж поклала.
А от білизна - незручно, по-перше, блін, це ж навіть треба смаки якісь знати, з розміром то якось вгадаю )
Нехай йому родичі чи волонтери шлють.
Серветки вологі теж поклала.
Нехай йому родичі чи волонтери шлють.
Юся шопоголик• 03 мая 2022
Згущенка
Горіхи
Сухофрукти
Варення баночку можно покласти)
Тактичні рукавички
Якщо віруючий купіть 90 псалом для божої опіки вашому військовому
Горіхи
Сухофрукти
Варення баночку можно покласти)
Тактичні рукавички
ТОП запрос - павербанки, далее бритвы, носки летние с усиленными элементами, прокладки длинные, ватные палочки можно, батарейки пальчиковые АА и ААА, маникюрные кусачки, нитка+иголка, пару пакетиков колдрекса порошкового.
По еде: топ запрос сублимированная еда в пакетах Їдло, харчі (борщи и супы) и подобные бренды, желейные мишки - говорят успокаивают, карамельки и жевательные конфеты.
Betelgeise• 03 мая 2022
Я знаю, що шкарпетки їм підходять не всякі. Про потреби солдатів краще спитати у низ самих, або у волонтерів.
Дешеві шкарпетки погані. Взуття також не всяке годиться. Якщо будете планувати купувати їжу, то спершу купіть трохи на пробу. Якщо виявиться щось хороше, то купуйте. Шопопало купувати не потрібно.
Vita_Nikita• 03 мая 2022
Ответ дляНатали 903
Тому що хочу, щоб було саме для його знак уваги)
Менше приземленості, практицизму. Трошки радості.
Тим більше, не знаю смаків щодо речей.
Ну,Вы же не костюм ему покупаете(подойдет/не подойдет)...У нас девочка в ТРО, не очень удобно ей там стирать каждый день.Правильно пишут,футболки,носки и нижнее белье точно пригодиться.Стесняетесь-начните с футболки и носков