Прошу допомоги.
Відправляю дещо для свого знайомого, що зараз в ЗСУ, хочу додати від себе якість плюшки корисні, але не такі близькі відносини, щоб відправляти шкарпетки чи білизну тощо... Він не палить, не вживає енергетики.
Отже, кладу каву, цукерки, печиво, енергетичні батончики, вологі серветки. Щоб ще додати корисного?
Yuliya3012• 03 мая 2022
за шкарпетки, майки і нижню білизну вони дуже вдячні, їх частіш за все просто викидають, прати мало де є можливість. Ремені ще дуже часто просять. Окуляри від сонця. Фісташки, горішки солоні. За них будуть вдячні.
Ответ дляЛорисель
тушонка м*ясна, рибна, каша з м*ясом як тушонка(таких зараз в АТБ повно - різна каша з мясом). чай.
М´ясне, боюсь, зіпсується, новою поштою плюс поки заберуть знайдуть можливість.
Ответ дляYuliya3012
+++горішки замість цукерок. це ж не баришня
Ответ дляЛорисель
Горішки беремо )
Ответ дляНатали 903
чого це зіпсується? у жестяних коробках зіпсується?не видумуйте. а воно в них де стоїть, у магазині? а вдома? просто в хаті чи на полицях. це ж тушонка. вона не псується. рибні консерви псуються у жестяних банках? там 3 роки термін придатності))))
Ответ дляJekanchik
Білизна, носки, обов´язково, цигарки, навіть якщо не палить пригостить інших-то є братство.
Білизну, шкарпетки згодна що треба, але буде незручно ( обом.
Цигарки не бачу сенсу, як він не палить.
stribyl_ok• 03 мая 2022
Дивлячись, що любить. Мій знайомий при першій нагоді накупив собі цукерок. Не всі люблять горішки
Ответ дляJekanchik
Щоб ви розуміли-один знайомий на Луганщині, втратили все, навіть зубні щітки і кастрюльки/черпачки. Інший мився останній раз 1,5 міс назад в Києві. Як була змога-відправила б білизну. Їм все знадобиться і будуть вдячні
Так
І я про футболки недорогі подумала
Хб
І я про футболки недорогі подумала
Хб
Ответ дляосинка
Взуття.
Бєрци швидко стають у них непригодними
Взуття як раз основне і їде 2 пари, це те що просили купити.
А от від себе хочу покласти якісь такі приємності.
Дівчатка, ну незручно мені шкарпетки й білизну передавати, бо такі відносини в нас не близькі зовсім, але з надією )
lenalenok30• 03 мая 2022
Ответ дляНатали 903
Вам же писали что сигаретами угостит сослуживцев или обменяет на что-то нужное ему.. А насчёт белья и носков, то ладно ещё трусы стесняйтесь, а носки и футболки чего
Ответ дляJekanchik
Ну, тушонка та консерви і в супермаркетах не в холодильнику стоять
Дякую, за консерви щось тупанула, дійсно.
Ответ дляНатали 903
Набір станків + засоби для гоління (пінка, гель, лосьон)
Ответ дляНатали 903
А йому можливо не зручно просити про таке. Нічого в цьому нема такого, я б обов´язково поклала хоча б шкарпетки.
Ответ дляlenalenok30
Тому що хочу, щоб було саме для його знак уваги)
Менше приземленості, практицизму. Трошки радості.
Тим більше, не знаю смаків щодо речей.
Ответ дляJekanchik
Підпишіть пакунок з трусами-це від Галі/Зоряний/Параски, яка знала, що посилка на фронт іде і всі діла. ;)

Юся шопоголик• 03 мая 2022
У вас діти є?
Дитячі малюнки бачила на блок-постах розвішують хлопці)
Дівчата що готують їжу хлопцям так само малюнки вкладають у посилки