Натали 903• 03 мая 2022

Дівчата, що корисного можна передати в ЗСУ?

Прошу допомоги.
Відправляю дещо для свого знайомого, що зараз в ЗСУ, хочу додати від себе якість плюшки корисні, але не такі близькі відносини, щоб відправляти шкарпетки чи білизну тощо... Він не палить, не вживає енергетики.
Отже, кладу каву, цукерки, печиво, енергетичні батончики, вологі серветки. Щоб ще додати корисного?
Лорисель• 03 мая 2022
тушонка м*ясна, рибна, каша з м*ясом як тушонка(таких зараз в АТБ повно - різна каша з мясом). чай.

Лорисель• 03 мая 2022
печиво ще добре, а цукерки то таке...м*яса краще
Jekanchik• 03 мая 2022
Білизна, носки, обов´язково, цигарки, навіть якщо не палить пригостить інших-то є братство.
Yuliya3012• 03 мая 2022
за шкарпетки, майки і нижню білизну вони дуже вдячні, їх частіш за все просто викидають, прати мало де є можливість. Ремені ще дуже часто просять. Окуляри від сонця. Фісташки, горішки солоні. За них будуть вдячні.
автор Натали 903 • 03 мая 2022
Ответ дляЛорисель
М´ясне, боюсь, зіпсується, новою поштою плюс поки заберуть знайдуть можливість.
Лорисель• 03 мая 2022
Ответ дляYuliya3012
+++горішки замість цукерок. це ж не баришня
автор Натали 903 • 03 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Горішки беремо )
Kvitkaliliia• 03 мая 2022
Станки одноразові для гоління
Лорисель• 03 мая 2022
Ответ дляНатали 903
чого це зіпсується? у жестяних коробках зіпсується?не видумуйте. а воно в них де стоїть, у магазині? а вдома? просто в хаті чи на полицях. це ж тушонка. вона не псується. рибні консерви псуються у жестяних банках? там 3 роки термін придатності))))

автор Натали 903 • 03 мая 2022
Ответ дляJekanchik
Білизну, шкарпетки згодна що треба, але буде незручно ( обом.
Цигарки не бачу сенсу, як він не палить.
stribyl_ok• 03 мая 2022
Дивлячись, що любить. Мій знайомий при першій нагоді накупив собі цукерок. Не всі люблять горішки
Jekanchik• 03 мая 2022
Ответ дляНатали 903
Горішки беремо )
Щоб ви розуміли-один знайомий на Луганщині, втратили все, навіть зубні щітки і кастрюльки/черпачки. Інший мився останній раз 1,5 міс назад в Києві. Як була змога-відправила б білизну. Їм все знадобиться і будуть вдячні
Mirrachca• 03 мая 2022
Можно и носки, если передовая, им некогда стирать и сушить
осинка• 03 мая 2022
Взуття.
Бєрци швидко стають у них непригодними
осинка• 03 мая 2022
Ответ дляJekanchik
Так
І я про футболки недорогі подумала
Хб
sofiyka35• 03 мая 2022
Беруші
автор Натали 903 • 03 мая 2022
Ответ дляосинка
Взуття.
Бєрци швидко стають у них непригодними
Взуття як раз основне і їде 2 пари, це те що просили купити.
А от від себе хочу покласти якісь такі приємності.
Дівчатка, ну незручно мені шкарпетки й білизну передавати, бо такі відносини в нас не близькі зовсім, але з надією )
Jekanchik• 03 мая 2022
Ответ дляНатали 903
Ну, тушонка та консерви і в супермаркетах не в холодильнику стоять
lenalenok30• 03 мая 2022
Ответ дляНатали 903
Вам же писали что сигаретами угостит сослуживцев или обменяет на что-то нужное ему.. А насчёт белья и носков, то ладно ещё трусы стесняйтесь, а носки и футболки чего

автор Натали 903 • 03 мая 2022
Ответ дляJekanchik
Дякую, за консерви щось тупанула, дійсно.
Jekanchik• 03 мая 2022
Ответ дляlenalenok30
Теж не зрозуміла-чого соромитись, зараз таке положення... Відправте анонімно тоді)
Малышка• 03 мая 2022
Ответ дляНатали 903
Набір станків + засоби для гоління (пінка, гель, лосьон)
Nata-ля• 03 мая 2022
Ответ дляНатали 903
А йому можливо не зручно просити про таке. Нічого в цьому нема такого, я б обов´язково поклала хоча б шкарпетки.
автор Натали 903 • 03 мая 2022
Ответ дляlenalenok30
Тому що хочу, щоб було саме для його знак уваги)
Менше приземленості, практицизму. Трошки радості.
Тим більше, не знаю смаків щодо речей.
Jekanchik• 03 мая 2022
Підпишіть пакунок з трусами-це від Галі/Зоряний/Параски, яка знала, що посилка на фронт іде і всі діла. ;)
автор Натали 903 • 03 мая 2022
Ответ дляJekanchik
IrinkaM• 03 мая 2022
Ответ дляНатали 903
Тим більше, не знаю смаків щодо речей.
Для радості- все таки покладіть білизну і шкарпетки, він на війні
Юся шопоголик• 03 мая 2022
У вас діти є?
Дитячі малюнки бачила на блок-постах розвішують хлопці)
Дівчата що готують їжу хлопцям так само малюнки вкладають у посилки
tushka123• 03 мая 2022
Носков тоже можно и нужно. Это никогда не бывает лишним и не нужным.
Brovalia• 03 мая 2022
Ответ дляНатали 903
Мне, кажется, сейчас такая ситуация, что неудобно быть не должно. Носков обязательно отошлите и побольше!