Протея• 03 мая 2022

Чи вважаєте ви нормальним перевіряти на венеричні захворювання чоловіка?

Раз в три місяці, наприклад, посилати свого чоловіка/хлопця/парнера здавати аналізи на венеричні хвороби. Я так робитиму обов´язково.
Люdmila• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Так це ж синоніми...
Заради Бога, хочете потім лікувати у венеролога рік - будь ласка, не перевіряйте, я нікого не змушую
Сонечко, я 16 років одружена і жодного разу не було підозри на захворювання,навіть думка така в голову не приходила - когось перевіряти... Вам того ж бажаю
anta_res• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Я не можу називати речі своїми іменами, за це бан дають
Не зрозуміла вас
От з´явиться в мене хтось. І кожні три місяці я проситиму щоб здавав аналізи зі свого статевого органу. Все. Що я не ясно написала?
Ну спробуйте. Потім відпишетесь.
автор Протея • 03 мая 2022
Ответ дляjannjann77
То до чого тут сповідь
Я про те, що ви можете НЕ ЗНАТИ, що було насправді, а він вам буде чесати, що ні з ким і ніколи
Решка7777• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Тобто? А коли він з іншою буде ахатись, не боїтесь, що вам сюрприз зробить?
если вы хотите французских отношения-плисс.
Одного раза до-достаточно
Лучик_лучик• 03 мая 2022
То есть главное, чтобы любовница была здоровой? Остальное не важно?
Интересный подход
ЕленаКЮ• 03 мая 2022
Попросiть аналiзи на початку вiдносин , i потiм прикуйте його ланцюгом до себе , щоб нiде не гульнув. Заощадите його кошти i збережете своï нервы.
Нi один нормальний чоловiк не буде з вами довго, тому, що просити аналiзи кожнi 3 мiсяцi - це прояв недовiри до партнера i маразм.
anta_res• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Там окрім чесати є ще купа дзвіночків. Якщо робити вигляд, що дурненька, то дійсно, тільки лабораторно.
спАНЯ• 03 мая 2022
Автор вы задали вопрос. Вам все отписались, что нет - это не нормально.
Вы все еще думаете что все ведут себя ненормально, а вы сможете построить отношения?
Ответ очевиден, что-то у вас пошло не так.
Или вас предали или у вас большая неуверенность в себе.
Копайтесь и найдете причину такого вашего состояния
Решка7777• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Це просто перестраховка
а в 90 дней исключаете заражение))?
Леди на мопеде• 03 мая 2022
Ваш мужик вас тоже к доктору отправит - голову проверить
автор Протея • 03 мая 2022
Ответ дляРешка7777
а в 90 дней исключаете заражение))?
Отож
Але раз на півроку - це дуже рідко
автор Протея • 03 мая 2022
Ответ дляспАНЯ
Я буду так робити, бо я себе люблю і здоров´я важливіше
jannjann77• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
А я не дуже й хочу знати все. І питати навіть не буду.
автор Протея • 03 мая 2022
Ответ дляЕленаКЮ
Ну і що, що недовіра?
anta_res• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Тоді краще вібратор. Це надійніше.
спАНЯ• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Делайте.
Это ваше право.
И вопрос к вам следующий.
Вас здоровье только интересует? Здоровые любовницы вас устроят?
автор Протея • 03 мая 2022
Ответ дляjannjann77
Ну так з цього і починайте
tushka123• 03 мая 2022
А вы,ежемесячно проверяться будете?... Как отрегируете, если вас пошлют?
автор Протея • 03 мая 2022
Ответ дляспАНЯ
Делайте.
Это ваше право.
И вопрос к вам следующий.
То вже інше питання
Решка7777• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Ну і що, що недовіра?
логичнее при вашей любви к себе прерватив
Veronika_100k• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Це просто перестраховка
Нет, это не перестраховка. Это ’программирование’ его на измену.
спАНЯ• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
То вже інше питання
Да, это другой вопрос.
Но вы на него не ответили
автор Протея • 03 мая 2022
Ответ дляVeronika_100k
Так коли він зрадить то ми розходимось, іншого варіанту не має і бути не може
спАНЯ• 03 мая 2022
Ответ дляVeronika_100k
Так это вообще полный бред. Ну будут здоровые любовницы.
автор Протея • 03 мая 2022
Ответ дляспАНЯ
Ну тоді розходимось, як будуть
Ameli20• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Без проблем
Високі стосункі))). На довірі))
Veronika_100k• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Ну тоді розходимось, як будуть
Вы уже подсознательно настроились на его измену и развод. Это в корне не верный подход.
ole4kakissa• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Не зрозуміла вас
Через 3 месяца и без анализов вы будете ощущать прелести венерических заболеваний.
Что б быть уверенным в половом здоровье партнёра, справку надо требовать после каждого выхода из дома/квартиры
ЕленаКЮ• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Ну і що, що недовіра?
Тю, ви якась ’ особенная ’
автор Протея • 03 мая 2022
Ответ дляVeronika_100k
Ага-ага, понятно
Колись (можливо) ви зрозумієте, що це - найраціональніший і тверезий підхід
Все ж краще ніж пробачати зради і ходити з ВІЛ у неактивній стадії