Раз в три місяці, наприклад, посилати свого чоловіка/хлопця/парнера здавати аналізи на венеричні хвороби. Я так робитиму обов´язково.
Ответ дляПротея
Так це ж синоніми...
Заради Бога, хочете потім лікувати у венеролога рік - будь ласка, не перевіряйте, я нікого не змушую
Сонечко, я 16 років одружена і жодного разу не було підозри на захворювання,навіть думка така в голову не приходила - когось перевіряти... Вам того ж бажаю
Лучик_лучик• 03 мая 2022
То есть главное, чтобы любовница была здоровой? Остальное не важно?
Интересный подход
Попросiть аналiзи на початку вiдносин , i потiм прикуйте його ланцюгом до себе , щоб нiде не гульнув. Заощадите його кошти i збережете своï нервы.
Нi один нормальний чоловiк не буде з вами довго, тому, що просити аналiзи кожнi 3 мiсяцi - це прояв недовiри до партнера i маразм.
Автор вы задали вопрос. Вам все отписались, что нет - это не нормально.
Вы все еще думаете что все ведут себя ненормально, а вы сможете построить отношения?
Ответ очевиден, что-то у вас пошло не так.
Или вас предали или у вас большая неуверенность в себе.
Копайтесь и найдете причину такого вашего состояния
Ответ дляспАНЯ
Я буду так робити, бо я себе люблю і здоров´я важливіше
jannjann77• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Я про те, що ви можете НЕ ЗНАТИ, що було насправді, а він вам буде чесати, що ні з ким і ніколи
А я не дуже й хочу знати все. І питати навіть не буду.
Ответ дляЕленаКЮ
Ну і що, що недовіра?
Veronika_100k• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Це просто перестраховка
Нет, это не перестраховка. Это ’программирование’ его на измену.
Veronika_100k• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Ну тоді розходимось, як будуть
Вы уже подсознательно настроились на его измену и развод. Это в корне не верный подход.
ole4kakissa• 03 мая 2022
Ответ дляПротея
Я не можу називати речі своїми іменами, за це бан дають
Не зрозуміла вас
От з´явиться в мене хтось. І кожні три місяці я проситиму щоб здавав аналізи зі свого статевого органу. Все. Що я не ясно написала?
Не зрозуміла вас
Через 3 месяца и без анализов вы будете ощущать прелести венерических заболеваний.
Что б быть уверенным в половом здоровье партнёра, справку надо требовать после каждого выхода из дома/квартиры
Ответ дляVeronika_100k
Ага-ага, понятно
Колись (можливо) ви зрозумієте, що це - найраціональніший і тверезий підхід
Все ж краще ніж пробачати зради і ходити з ВІЛ у неактивній стадії