У кого чоловіки в ЗСУ на який час забрали? Чоловік в ЗСУ, контракт не підписував, знаходиться близько до воєнних дій. Я не розумію, як довго, на який час його забрали, ніхто з головнокомандування нічого не каже. Це так у всіх?
Море спокойствия• 03 мая 2022
А підкажіть, якщо не секрет, яку зарплату без контракту платять чоловіку? Бо по контракту це 3 роки та по 4000$ в місяць в місцях боїв здаєтся
Unmistakable• 03 мая 2022
Муж еще с 17 декабря в АТО. С тем пор ни разу не отпускали. По поводу сроков, никто ничего не знает.
Unmistakable• 03 мая 2022
Ответ дляiirbis
З ООС і не відпускають додому
Нет. Офицер, поэтому надолго.
mamantenok• 03 мая 2022
У знакомого брат на передке, уже на неделю отпускали в отпуск домой. Моего брата ещё не отпускали, хотя может и сам не захотел 🙄.
Думаю срок как минимум год, ну или до окончания военных действий.
_Galina_Viktorovna• 03 мая 2022
Чоловік в ЗСУ з 1 березня, щось підписував, але не контракт. Говорить, що на службі мінімум на рік.
Bambi-kids• 03 мая 2022
Ответ дляМоре спокойствия
30 000 Ще в Учебці
ku4eravaku4erava• 03 мая 2022
Ответ дляallo4ka21
Мій спочатку теж казав, що нічого на підписував, а потім признався, що на рік або до кінця війни.
А сколько лет вашему мужу?
Анастасія Серебрякова• 03 мая 2022
Мій пішов добровольцем, сказав що на 1рік ЗСУ щось підписував але не контракт, контракт підписують на 3роки. Перебуває від 3березня, а на передку з 5 квітня, додому невідпускали. Сказав можна буде написати рапорт чи взяти відпустку по поважній причині, чекаєм народження дитини то надіюсь тоді точно відпустять..
kollarova-oksana• 03 мая 2022
Ответ дляAlve
Ви ж не знаєте, коли чоловік автора прийшов до ЗСУ. Чоловік говорив, що ті, яких призвали у березні ,отримали за свою частину березня +квітень однією сумою, аж у квітні.
Что то по сумме которую муж получил первый раз 21.04 похоже что за месяц и не полный только, с 9.03 призван.(31тыс) вот занимаюсь тем что покупаю ему амуницию формы так и не дали нет размера.
Ответ дляkollarova-oksana
Должно быть больше. В апреле выплачивают за полный аплель, +часть за март. Пусть узнает. Знакомый призван где-то 6.03, получил 50+ , ну и зарплату по месту работы.