ales• 03 мая 2022

ЗСУ на який термін?

У кого чоловіки в ЗСУ на який час забрали? Чоловік в ЗСУ, контракт не підписував, знаходиться близько до воєнних дій. Я не розумію, як довго, на який час його забрали, ніхто з головнокомандування нічого не каже. Це так у всіх?
Море спокойствия• 03 мая 2022
А підкажіть, якщо не секрет, яку зарплату без контракту платять чоловіку? Бо по контракту це 3 роки та по 4000$ в місяць в місцях боїв здаєтся
allo4ka21• 03 мая 2022
Мій спочатку теж казав, що нічого на підписував, а потім признався, що на рік або до кінця війни.
tani4ka• 03 мая 2022
Скоріш всього звучить ’до кінця воєнного стану’
автор ales • 03 мая 2022
Ответ дляМоре спокойствия
Ще не виплачували зарплати
автор ales • 03 мая 2022
Ответ дляallo4ka21
Не дай Бог!!! Я не витримаю...
Unmistakable• 03 мая 2022
Муж еще с 17 декабря в АТО. С тем пор ни разу не отпускали. По поводу сроков, никто ничего не знает.
iirbis• 03 мая 2022
Ответ дляUnmistakable
З ООС і не відпускають додому
Unmistakable• 03 мая 2022
Ответ дляiirbis
З ООС і не відпускають додому
Нет. Офицер, поэтому надолго.
mamantenok• 03 мая 2022
У знакомого брат на передке, уже на неделю отпускали в отпуск домой. Моего брата ещё не отпускали, хотя может и сам не захотел 🙄.
Думаю срок как минимум год, ну или до окончания военных действий.
_Galina_Viktorovna• 03 мая 2022
Чоловік в ЗСУ з 1 березня, щось підписував, але не контракт. Говорить, що на службі мінімум на рік.
iirbis• 03 мая 2022
Ответ дляUnmistakable
Нет. Офицер, поэтому надолго.
Строк перебування в ООС не пов´язаний зі званням.
Bambi-kids• 03 мая 2022
Ответ дляМоре спокойствия
30 000 Ще в Учебці
Bambi-kids• 03 мая 2022
До закінчення бойових дій...Ну або...Але АБО хай не буде...
Юля Неюля• 03 мая 2022
Ответ дляales
Ще не виплачували зарплати
Выплачивали.
Брату заплатили уже и его друзьям.
Был в горячей точке
jabubu• 03 мая 2022
Ответ дляallo4ka21
До конца войны. А если с контрактом, то на год
ku4eravaku4erava• 03 мая 2022
Ответ дляallo4ka21
А сколько лет вашему мужу?
Юля 458• 03 мая 2022
Ответ дляales
Не дай Бог!!! Я не витримаю...
А ким ваш чоловік працював до ЗСУ?
Alve• 03 мая 2022
Мобілізовані. Читала про термін 18місяців. Але посилання не знайду.
Alve• 03 мая 2022
Ответ дляЮля Неюля
Выплачивали.
Брату заплатили уже и его друзьям.
Был в горячей точке
Ви ж не знаєте, коли чоловік автора прийшов до ЗСУ. Чоловік говорив, що ті, яких призвали у березні ,отримали за свою частину березня +квітень однією сумою, аж у квітні.
Анастасія Серебрякова• 03 мая 2022
Мій пішов добровольцем, сказав що на 1рік ЗСУ щось підписував але не контракт, контракт підписують на 3роки. Перебуває від 3березня, а на передку з 5 квітня, додому невідпускали. Сказав можна буде написати рапорт чи взяти відпустку по поважній причині, чекаєм народження дитини то надіюсь тоді точно відпустять..
kollarova-oksana• 03 мая 2022
Ответ дляAlve
Что то по сумме которую муж получил первый раз 21.04 похоже что за месяц и не полный только, с 9.03 призван.(31тыс) вот занимаюсь тем что покупаю ему амуницию формы так и не дали нет размера.
Alve• 03 мая 2022
Ответ дляkollarova-oksana
Должно быть больше. В апреле выплачивают за полный аплель, +часть за март. Пусть узнает. Знакомый призван где-то 6.03, получил 50+ , ну и зарплату по месту работы.
Kupiryukzak• 03 мая 2022
Друг мужа, на год
космея• 03 мая 2022
Ответ дляUnmistakable
И ротации не было?
Unmistakable• 03 мая 2022
Ответ длякосмея
И ротации не было?
Была.
космея• 03 мая 2022
Ответ дляAlve
За прошедший месяц выплачивают, за апрель будет в мае.
Alve• 03 мая 2022
Ответ длякосмея
Премия за прошедший, оклад, звание и т.д за текущий
allo4ka21• 03 мая 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
А сколько лет вашему мужу?
allo4ka21• 03 мая 2022
Ответ дляjabubu
Я это и сказала