Познайомилась з чоловіком на сайті знайомств, були відеодзвінки й спілкування у месенджерах. Він почав говорити про кохання-я нічого не відчуваю у відповідь. Хочу звести спілкування до мінімуму, але так, щоб йому не було боляче.
zybnayafeya• 04 мая 2022
Ответ дляИрина Бонд.
Легко сказати ’ припинити’. У мене схожа ситуація, скажіть які слова сказати, щоб це припинити
Никакие,просто перестаёте общаться и все)если начнёте искать слова,на вас может вылитая куча негатива или нытья
Mrs.Ochmonek• 04 мая 2022
Ответ дляМария-1019
« клин клином вышибает»
Йому то легшає, але не в ваших інтересах бути тим ’клином’
Will_Be...• 04 мая 2022
Ответ дляМария-1019
Он не заходит на сайт с момента знакомства со мной
Уверенны?
Попробуйте по его фото сделать поиск в гугл. Шанс того, что удивитесь - большой.
Ответ дляWill_Be...
Уверенны?
Попробую)
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дякую
Леди Репях• 04 мая 2022
Ответ дляИрина Бонд.
Да какие слова?
’Серёжа, наше общение начало выходить на романтический уровень, а мне это не нужно. Спасибо тебе за весёлые беседы. Прости и всего хорошего.’
Как-то так
Ответ дляWill_Be...
Как человек, зарабатывающий на переписке с мужчинами-иностранцами, я скажу Вам так - шансов, что Вы у него одна, и про любовь только Вам рассказывает, не на много больше нуля. Поверьте, от сюда, изнутри этого, видно больше. У меня так, один клиент 5-6 анкетам сразу в любви клянется, при чем, даже, текст не меняет, гад, только имя девушки нужной подставляет. И не жалко ж ему денег
🤣🤣🤣 бідний чолов’яга , з усіма старається авось де вистрілить
Добрый Йиннот• 04 мая 2022
Я вам наполегливо раджу не перейматися його емоційним станом.
Ні, режим падлюки не потрібен.
Але й надто вірити у те, що ви зруйнуєте ’тонку психіку’ співрозмовника, не слід.
Чому?
Тому що тема кохання - це досить серйозні висновки й наміри.
Ваш співрозмовник, як мені здається, патякає про любов так швидко й вільно, наче обговорює меню у їдальні. Серйозні й дійсно закохані люди так не роблять.
Тому просто будьте ввічливою та впевненою: ’Васько, я не можу відповісти тобі коханням. Бо зрозуміла, що для подальших стосунків ми не дуже співзвучні люди.
Я не хочу гаяти твій час і обіцяти те, що дати не зможу. Поважаю тебе як співрозмовника, тому буду з тобою чесною: ці діалоги хочу згорнути, бо розвитку стосунків за ними не буде.
Я дуже вдячна тобі за чемність, привітність та цікаві розмови’.
Ні, режим падлюки не потрібен.
Чому?