Tania07• 04 мая 2022

Я в селі в евакуації. 70 день. Тупію тут с пенсіонерами!

Інтернет ледь повзає. Роботи нема. Одні пенсіонери. Поговорить на теми крім свиней і курей нема з ким. Відчуваю що тут отупію і здичавію. Раз в тиждень на базар в райцентр, це розвага всього села. Розумію, що є люди зараз яким важче набагато і які в окупацію чи під обстрілами і моя проблема зовсім не проблема. Але в мене вже мозок страйкує. Треба його чимось займати корисним.хто в схожій ситуації, що ви робите.?
ShellyBelly• 04 мая 2022
Коли мені потрібно відволікти мозок, я починаю спортом займатися.
Але для мене не проблема помовчати. Я можу до річки вийти і насолоджуватися красивими краєвидами. Можу на рибалку сходити, можу книги читати,мову вивчати, щось робити у дворі. Ну розмовляють і розмовляють, такі ж люди як і ми,просто з іншими інтересами і способом життя. Мене не дратують) можна чайку з м´ятою попити і заспокоїтись)

valentina8608• 04 мая 2022
Ответ дляТатьяна89
О, я Вас понимаю.
Только я ещё с 2 детьми тут.
Поговорить не с кем. Мама недавно умерла. Муж на работе, не особо есть время разговаривать. Кума весь день ’порается’ в огороде.
Мы уже и крота словили, поиграли.
И жуки у нас в тазике живут.
Сегодня коров ходили пасли просто от безделья.
Скука смертная.
Телевизора нет.
Есть интернет, но такой, шохайбогтю
На город вас не пускають ’поратися’?)
автор Tania07 • 04 мая 2022
Ответ дляYamarisha
Та я вже написала нижче, що співчуваю вам. Придумайте щось, я от англійську вчу, хоч якась розвага. А ще в нас є хлопчик, рік йому, кожного дня повторюємо, що чкби не він, то вже б здуріли мабуть.
Роздражає все. Умов нема. В хаті води нема , туалет на вулиці, посуд миємо в мисках. Тут для того щоб приготувати їсти, постірать чи помиться такий квест треба пройти. Спочатку найди відро, потім дрова, розпали, нагрій води і так далі.
valentina8608• 04 мая 2022
Ответ дляTania07
Город є. Фізична робота, то не мозкова робота.не одне і те ж. Мені треба щось для мозку. А не слухати цілий день чим виспалась корова.
Садіть квіти, читайте книги, мозок теж має відпочивати
автор Tania07 • 04 мая 2022
Ответ дляфлена
Аж интересно стало где это в Одесской области интернет слабый .
Вы где именно ,автор?
Є такі села
тотторо• 04 мая 2022
Ответ дляDamianaD

Картопля ще не зійшла і жуків нема. Ще навіть хрущів нема.
Ви точно в селі?
Хрущів нема? Ви звідки пишете, з владівостоку?
vykrutasyk• 04 мая 2022
Ответ длятотторо
львівська область. нема ще хрущів. картоплю садили нині))
Gal_etka• 04 мая 2022
Ответ дляTania07
Розумію. Я так практично завжди жила, воду провели в селі тільки в минулому році.

Квести ще ті)
Юся шопоголик• 04 мая 2022
Фотографией займитесь, хоть на телефон, там наверно такая красота в селе, все цветёт, а там смотри и курсы фотографов можно пройти, ну это если интересно
Ребёнку развивалки придумывать можно из подручного материала, моторику развивать и т.д
Сложные блюда готовить опять же фантазию подключать, продукты там домашние, вкусные и бабулькам вашим радость будет)
Собой занятая загорать, отдыхать, кушать витамины, свежий воздух, вы там наверно уже знатная красотка после двух месяцев сельской жизни )

автор Tania07 • 04 мая 2022
Ответ дляEdizione

Квести ще ті)
Дуже це багато займає часу. Дурна робота я вважаю. Стірка раз в два тижні. Як цей квест почнеш то півдня пройде. Я як прала то з 7 ранку в до часу дня. І вже жить не хочеться
автор Tania07 • 04 мая 2022
Ответ дляЮся шопоголик
Води нема.треба носить . Мить посуд в мисках. Тут нічого готувати не хочеться
тотторо• 04 мая 2022
Ответ дляvykrutasyk
Та ну! У Чернівецький області вони вже більше тижня хмарами товчуться. У мене під вікном черешня, перше, що я зранку бачу - то хрущі над черешею гудуть Майже як у Шеченка. І черешня вже нав*язалася.
Ann---• 04 мая 2022
Я понимаю. Когда есть темп жизни в городе, приезжаешь в село и реально сложно. Засадила все розами и вернулась в Киев на работу.
Shady lady• 04 мая 2022
Ответ дляТатьяна89
О, я Вас понимаю.
Только я ещё с 2 детьми тут.
Мы уже и крота словили, поиграли.
И жуки у нас в тазике живут.
Скука смертная.
Телевизора нет.
Есть интернет, но такой, шохайбогтю
От блін..
Читаю і не розумію.
Сама живу в смт, досить розвинутому відносно.
Поговорити є з ким, а от часу нема.
За дні Пасхи, а потім ДН дитини, я оак випала з режиму, що доганяю, а ніяк не дожену.
Зранку до 11:30 диситанційне 1 класс.
Потім готую обід
Перемиваю посуд (бо на пмм зламалася кнопка)
Потім виходжу з дитиною у двір і граємо бадмінтон, бо окремо часу на позайматися спортом не буде.
Або прополюю клумбу, або швидким кроком тусую на НП відправляти посилки. І це в мене і робота і спорт і прогулянка.
Потім годину стараюся працювати, поки вона робить дистанційно танці.
Розвішую, прасую і складаю стірку.
Приходить чоловік, готую вечерю.
Сідаю за домашню роботу з дитиною.
В душ і спати.
Нема часу повчити англ, почитати книгу і таке ін..
Коли вам вдається нудьгувати?
Gal_etka• 04 мая 2022
Ответ дляTania07
Хто як не я зрозуміє. Проте так як я жила там з дитинства, в мене були друзі, ми розважались пікніками, плаванням в озері, рибалкой.

Сходіть може на рибалку, або влаштуйте пікнік, просто десь подалі від дому, щоб було в цікавинку, мені б теж постійно читати книги набридло б.

Якби я зараз була в селі, я б купила ракетки або мяч, був би спорт якийсь)

Або ролики, чому ні.

Рибалка, бадмінтон, сік з бутербродами десь в гайку, хіба погано.

Ще будете сумувати за селом)
Sushka_12• 04 мая 2022
Ответ дляTania07
Я так жила до років 20, потім газ провели у будинок, нічого, жили якось, я вас розумію бо я довго в селі не можу витримати, скучно мені в селі, але цього року посадили трохи всього, тому скоро потрібно їхати.
Ви там не назавжди , заспокоюйте себе цим.
автор Tania07 • 04 мая 2022
Ответ для Shady lady
От блін..
Читаю і не розумію.
Поговорити є з ким, а от часу нема.
Зранку до 11:30 диситанційне 1 класс.
Потім готую обід
Розвішую, прасую і складаю стірку.
Приходить чоловік, готую вечерю.
Сідаю за домашню роботу з дитиною.
В душ і спати.
Коли вам вдається нудьгувати?
Ви в себе дома і це ваш ритм життя. Тут ніяких посудомийних і стіралок в очі не бачили.я наче в на початку 19 століття. Ще не хватає коромисла щоб воду носить
нова_Я• 04 мая 2022
можна під час роботи на городі, чи інших занять, слухати аудіо книги, вже певний розвиток і робота для мозку
Татьяна_М5• 04 мая 2022
Ответ дляTania07
Займитесь медитацией. С космоса к вам снизойдёт информация, что вы не принцесса) и жить станет проще

vykrutasyk• 04 мая 2022
Ответ длятотторо
та серйозно)) село 20 км від львова. черешні недавно цвісти почали
автор Tania07 • 04 мая 2022
Ответ дляEdizione

Або ролики, чому ні.

Ще будете сумувати за селом)
До 12 років жила в селі і батьки мене так експлуатували на тих городах, що я той город ненавиджу.
нова_Я• 04 мая 2022
Ответ дляTania07
Кажу ще ращз хто не зрозумів. Фізична і розумова діяльність не одне і теж. Ятут і так нормально припахана. Не треба ще мені роботу придумувать
можна кросворди розгадувати ще.
Gal_etka• 04 мая 2022
Ответ дляTania07
Мене теж, а зараз вже зрозуміли, що не вигідно той город якщо якісь гроші є.

Якби інтернет був, тоді так, веселіше. Може у вас проводять?
Shady lady• 04 мая 2022
Ответ дляTania07
Вірю, бо я колись працювала в приватбанку в такому селі. Через два села від мого, а таке ніби провалювалась у минуле на 20 років))
наташа2406• 04 мая 2022
Ответ дляTania07
Вчить іноземну мову
Shady lady• 04 мая 2022
Ответ дляЮся шопоголик
Усе цвіте, така краса
Nightbringer• 04 мая 2022
Ответ дляTania07
Киев.но есть ребенок. Страшно туда ехать, потому как ракетные удары.
большая часть Киева дома,а вы выехали да ещё и ноете от безделья + ребенком прикрываетесь ((
если вы такая самоотверженная мать – то ради ребенка и в одиночной камере можно жить.
автор Tania07 • 04 мая 2022
Ответ дляNightbringer
А нічого що влада рекомендує не їхать в Київ? А нічого що ракетний удар був по будинку на днях?
Nightbringer• 04 мая 2022
Ответ дляTania07
так надо думать сможете ли вы жить без удобств.
я -нет.
и в метро на полу спать не смогу потому никуда не ехала .
такие как вы и в Польше не могут жить -хотят в Швейцарию.
Оленёнок• 04 мая 2022
Ответ дляТатьяна89
О, я Вас понимаю.
Только я ещё с 2 детьми тут.
Мы уже и крота словили, поиграли.
И жуки у нас в тазике живут.
Скука смертная.
Телевизора нет.
Есть интернет, но такой, шохайбогтю
А крот типа игрушка? Пипец