marusska• 04 мая 2022

Куди зателефонувати з питання про гум. допомогу?

Всім доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи є якісь "гарячі лінії", за якими можна зателефонувати та поставити питання про гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб?
На Полтавщині другий місяць, зареєстровані, але досі не отримали ні грошей на відшкодування оплати за житло, ні якої гуманітарної допомоги.
Усі знайомі, які знаходяться в цій області, отримують то набори від президента, то якусь допомогу від волонтерів, а в нашому краї немає нічого — так в місцевій адміністрації сказали.
Дякую заздалегідь.
mirka-milka• 04 мая 2022
Звоніть вище ,у вас село- дзвоніть у райцентр,у Полтаву

автор marusska • 04 мая 2022
Ответ дляmirka-milka
Дякую, у нас місто. Мабуть, туди доведеться.
Nata-ля• 04 мая 2022
Ответ дляmarusska
У якому ви місті?
автор marusska • 04 мая 2022
Ответ дляNata-ля
У якому ви місті?
Кобеляки
Nata-ля• 04 мая 2022
Ответ дляmarusska
Кобеляки
Підпишіться в телеграмі на Луніна , він повідомляє коли куди надходить гумдопомога. І шукайте місцеві групи , сайт міської ради і т.д , там зазвичай багато корисної інформації.
Ланита• 04 мая 2022
Сьогодні отримали продуктовий набір. До кінця тижня анонсує міський голова, що отримають всі 60 громад області. Трохи зачекайте і все буде
автор marusska • 04 мая 2022
Ответ дляNata-ля
Дякую за інформацію!
Я телефонувала до міської ради, сказали, що дуже швидко фасують продуктові набори, та роздають, але запропонували прийти. Може, сказали, є крупа якась та цукор, може, дадуть.
Я прийшла.
Сказали, що у Кобеляках нічого не роздають, тільки на села для переселенців все відвозять. І так весь місяць, нічого не роздають.
автор marusska • 04 мая 2022
Ответ дляЛанита
Дякую і Вам за інформацію! Будемо стежити, бо скрутне становище
Ланита• 15 мая 2022
Автор, вспомнила вас)))
Завтра в вашем городе будут выдавать продуктовые наборы с 9.00 до 17.00

автор marusska • 15 мая 2022
Ответ дляЛанита
Автор, вспомнила вас)))
Дуже вдячна ❤️ Підписана на Луніна, стежила за інформацією. Спасибі вам велике, що згадали