Кто знает, где такие точки? Может, есть какие-то форумы, где могут продать талоны по такой цене, например? Или через посредников?
NesmeyanaYa• 05 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Підкажіть, територіально де? Черги великі? Купує через додаток? 95тий?
Не купує, просто якщо є fishka то можна більше літрів заправити. Черга є. Позавчора зранку і сьогодні ввечері заправлявся біля Комф Т. Не знаю що там в даний момент